E mërkurë, Qershor 19, 2019
Ballina Etiketimet Shkoder

Etiketim: Shkoder

Rama njofton se do jetë në Shkodër, drejtoria e spitalit u...

Kreu i qeverisë, Edi Rama përshëndetjen e mëngjesit për shqiptarët e ka shoqëruar me pamjet e investimeve të reja që janë bërë në spitalin...

Kandidatja për deputete, me moshë vetëm 8 ditëshe (FOTO)

Me zyrtarizimin e listave të kandidatëve për zgjedhjet e përgjishme parlamentare, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë publike listën e plotë të kandidatëve për...

Baca Lush

Nga Ilir Levonja /Të gjithë webet e Shqipërisë sonë, që ti e quan vend pa popull. Shkruajnë se je prej Bërdice, Dajçi, Trushi etj....

Parandalohet krimi në Shkodër, qëlloi 3 herë me armë drejt 26...

Një ngjarje e rëndë kriminale është parandaluar nga policia e Shkodrës. Motivi i pronësisë ka qenë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe...

Shkodër – Famullia “Zoja Nunciatë” hap mensë për të varfrit

40 persona në vështirësi ekonomike dhe pa të ardhura, do të ketë një portë të hapur prej kësaj të enjteje për ushqimin e përditshëm...

Shkodër, arratiset i shoqëruari pezullohen 7 punonjës të policisë

Policia e Shkodrës ka pezulluar 7 punonjës të saj pasi një i shoqëruar është larguar nga mjediset e komisariatit. K.D ishte i shoqëruar nga grupi...

Shkodër, i arrestuari arratiset nga komisariati

Një i arrestuar nga policia e Shkodrës është arratisur nga komisariati. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme ndërsa rrethanat nuk dihen ende. Për këtë shkak, 7...

Dritan Ylli: Më shumë përgjegjësi për fëmijët që kanë mburojë shtetin!

Drejtori i Përgjithshëm i Inspektoratit të Punës, Dritan Ylli ka inspektuar së bashku me trupën inspektuese Shtëpinë e Fëmijës Shkollore Shkodër, pas disa rekomandimeve...

Arrestohet avokati për korrupsion pasiv

Policia e Shkodrës ka ndaluar një avokat në akuzën e korrupsionit pasiv. Burime zyrtare bëjnë të ditur se gjykata e Shkallës së Parë për Krime...

Voltana Ademi sfidon Ramën: Në qofsh burrë, ec e konkuro përballë...

"Kryeministër, sa herë flet për Shkodrën ti bën autogol! Shumë komode të të kem ty kundershtar politik." Kështu e ka nisur sot, kundërpërgjigjen e saj...

EDITORIAL

Sondazhi Fevziu/ 79 për qind e popullit mendon se po shkojmë në përplasje

Në emisionin "Opinion" te Blendi Fevziut në Tv Klan mbrëmë u debatua rreth fillimit të përplasjeve mes...

FORUM

Pas përgjimeve. Andi Bejtja: Organizata kriminale “Mos e rruj K….”

Nga Andi Betja - Te gjithe qoftet e Bild ku Rilindja del tamam si nje organizate kriminale, (fatmiresisht...

Apeli i Veton Surroit: Shqipëria po shkon drejt humnerës

Nga Veton Surroi Po të ishte Shqipëria ndërmarrje ekonomike me aksione në bursë ndërkombëtare, menaxhmenti i saj do...