Ballina Etiketimet Shkoder

Etiketim: Shkoder

Braimllari: Rama bën show në Shkodër. Asnjë ministër te të përmbyturit

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari ka reaguar sot për aktivitetet e Kryeministrit Edi Rama në qytetin e Shkodrës. Në një reagim në Facebook,...

Të rinjtë e PD-së protestë në mbledhjen e Këshillit të Territorit

Kabineti qeveritar ndodhet që prej ditës së djeshme në qytetin e Shkodrës, aty ku ka zhvilluar edhe mbledhjen e qeverisë. Mëngjesin e sotëm, të rinjtë...

Rama batuta me Ademin: Ministri vjen, ti ikën

Rruga e re turistike e Velipojës ka bërë bashkë kryeministrin Edi Rama dhe kryetaren e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi. Gjatë inspektimit të rrugës,...

Rritet numri i viktimave nga përmbytjet, 26 vjeçari gjendet i mbytur

Shkon në tre numri i viktimave nga përmbytjet. Një 26-vjeçar është gjetur i pajetë në një kanal në fshatin Barbullush të rrethit të Shkodrës....

Shkodra mbulohet nga dëbora, ja zonat e bllokuara

Pas rreshjeve të denduara ka nisur dëbora. Qarku i Shkodrës është i përfshirë nga reshje dëbore dhe për pasojë janë bllokuar disa akse malore. I...

Shkodër, diabetikët i drejtohen Tiranës për një firmë mjeku

Shifrat e gjithëpranuara tregojnë se në Shqipëri jetojnë rreth 65 mijë diabetikë me 3 deri në 5 mijë raste të reja cdo vit. Por vec...

FOTO/ E frikshme kjo që ka ndodhur në Shkodër

Një shtyllë elektrike e improvizuar me lëndë drusore, rrezikoi të shkaktonte tragjedi në lagjen e komunitetit rom, përtej Urës së Bunës, me kabllot e...

”Forca e Ligjit”, godet një grup kriminal në Shkodër

Pas Fierit, ''Forca e Ligjit'' ka goditur një tjetër grup të strukturuar kriminal, këtë herë në Shkodër. Në një deklaratë për shtyp, policia informoi...

“Lule Borë”, jo gjithkush të meriton edhe pse të gjithëve u...

Nga: Albert Vataj Nuk ka mbetur budallallëk, perversitet, ndyrësi, injorancë, fundërrinë e çfarëdollojshme, pa marrë interesin dhe vëmendjen e opinionit publik, përmes TV-ve, rrjeteve sociale...

Drogë e madhe në Shkodër, furgoni plot me kanabis

Policia e Shkodrës ka kapur pak më parë një furgon të mbushur plot me drogë kanabis sativa. Burimet thanë se makina e tonazhit po lëvizte...

EDITORIAL

Ilir Meta: Midis maleve dhe pyjeve të Bizës e Martaneshit, një mrekulli

Presidenti Meta, pasionant për udhëtimet në male, ka postuar këtë të hënë, një shënim dhe një video. Ja...

FORUM

Mihali, fytyra e pushtetit

Nga Ylli Dylgjeri - Ishte viti 2003. Një ftesë e ardhur nga Interpoli na ftonte në Kongresin e...

Kim Mehmeti: Shqiptaria shkon udhës së vetë shkatërrimit?!

Nga Kim Mehmeti - Dashakeqët e shqiptarisë kurrë nuk e kanë pasur më lehtë se sot, sepse planet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com