E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Shkoder

Etiketim: Shkoder

Tensione në Shkodër, qytetarët i vëndosin flakën një KZAZ. Lezha në...

Fillojnë djegiet e KZAZ-ve. Vendimi i kryeministrit Rama për të shkuar me 30 qershor në zgjedhje pa datë zgjedhje, pasi presidenti e ka shfuqizuar...

VIDEO/ Tensione në Shkodër/ Flakë në klasën që ka materiale zgjedhore

Orët e mbrëmjes kanë rikthyer sërish tensionet në Shkodër.  Rreth orës 20:00, administrata e bashkisë së këtij qyteti ka zbarkuar në KZAZ numër 2....

Përplasje në Shkodër, Ademi: Persona të paidentifikuar kanë hyrë në KZAZ

Edhe këtë të martë ka pasur përplasje në KZAZ nr.2 në Shkodër mes Policisë së Shtetit dhe Policisë Bashkiake. Kryetarja e bashkisë së Shkodrës,...

Përplasja në Shkodër, reagon Berisha: Narko-policia përdor forcën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një video ku tregohet përplasja mes policisë dhe disa përfaqësuesve të PD për KZAZ-në në qytetin verior. “Narkopolicia e shtetit...

Shkodër: Përplasje mes përfaqësuesve të PD-së dhe policisë në KZAZ nr...

RTV Ora informon se ka përplasje pranë KZAZ nr 2 në Shkodër mes përfaqësuesve të PD, policise bashkiake dhe policisë së shtetit. Per pak ju...

Policët nga Shkodra drejt Tiranës me ambulanca (VIDEO)

Policë që transportohen nga Shkodra drejt Tiranës me autoambulanca. Këtë e ka bërë të ditur ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia. Sipas tij, gjithçka pritet...

E rëndë në Shkodër/ Fëmija 2 vjeç ra nga kati i...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Shkodrës. Një fëmijë 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i gjashtë...

Operacion i befasishëm në Shkodër, pranga 2 të shumëkërkuarve

Dy persona të shpallur në kërkim janë vënë në pranga sot nga Policia e qytetit të Shkodrës. Njëri prej të arrestuarve rezultonte i dënuar...

Inagurohet Memoriali i viktimave të komunizmit, Basha: PD mban përgjegjësi për…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i pranishëm sot në Shkodër në inaugurimin e Memorialit të viktimave të komunizmit ka shprehur mirënjohjen për të...

Mijëra protestues drejt Tiranës, në Shkodër policia shoqëron disa persona

Protesta e opozitës e dy ditëve më parë nuk kaloi pa incidente. Shumë protestues mbetën të lënduar nga dhuna e policëve dhe nga hedhja...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...