Ballina Etiketimet Shkëmbim

Etiketim: shkëmbim

Interi mendon për shkëmbimin Nainggolan-Vidal

Interi po mendon t’i propozojë Barcelonës një shkëmbimin e Nainggolanit me Arturo Vidal. Të dy mesfushorët kanë të njëjtin rol, por karakteristika të ndryshme....

Milani mendon për shkëmbimn “kokë më kokë”, Falkao-Andre Silva

Milani shpenzoi rreth 200 milionë euro në merkato e verës së kaluar, por nuk është se gjërat shkuan në mënyrë perfekte për kuqezinjtë. Skuadra...

Itali, seks në shkëmbim të drogës, në pranga 6 shqiptarë

Policia italiane e provincës së Raguzës ka ekzekutaur sot operacionin e koduar "San Giovanni", i cili ka çuar në arrestimin e 12 personave rezidentë...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com