E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Shkatërrohet banda kriminale

Etiketim: Shkatërrohet banda kriminale

Shkatërrohet banda kriminale në Britani, në pranga edhe 2 shqiptarë

17 anëtarët e një bande në Britani mes tyre dhe 2 shqiptarë janë dënuar me 117 vjet heqje lirie nën akuzën e trafikut të...

Shkatërrohet banda kriminale në Itali, 5 në pranga, mes tyre edhe...

Shkatërrohet banda kriminale në Itali, ndërsa në pranga përfunduan 5 persona, mes tyre edhe shqiptarë. Mediat italiane shkruajnë se personat në fjalë akuzohen për...

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Sali Berisha: Përgjigje Presidentit të Serbisë, Serbomadhisë Aleksandër Vuçiç! (II)

Nga Sali Berisha - (Vijim pjesa e dytë) Miq, ne konferencen e tij te shtypit te dt 20 korrik...

Një tjetër sukses spektakolar i Reformës në Drejtësi

Nga Neritan Sejamini - Nje tjeter sukses spektakolar i Reformes ne Drejtesi: Meqe nuk bene dot nje Gjykate te...