E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Shkatërrohet banda kriminale

Etiketim: Shkatërrohet banda kriminale

Shkatërrohet banda kriminale në Britani, në pranga edhe 2 shqiptarë

17 anëtarët e një bande në Britani mes tyre dhe 2 shqiptarë janë dënuar me 117 vjet heqje lirie nën akuzën e trafikut të...

Shkatërrohet banda kriminale në Itali, 5 në pranga, mes tyre edhe...

Shkatërrohet banda kriminale në Itali, ndërsa në pranga përfunduan 5 persona, mes tyre edhe shqiptarë. Mediat italiane shkruajnë se personat në fjalë akuzohen për...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...