E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Shkarkohet nga detyra

Etiketim: Shkarkohet nga detyra

Shkarkohet nga detyra prokurori i Krimeve të Rënda, Përparim Kulluri

Është shkarkuar nga detyra Përparim Kulluri, prokuror i Krimeve të Rënda. Vendimi është marrë sot në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Vendimi është marrë nga...

Shkarkohet nga detyra burri i zv. ministres së Brendshme, Manastirliu: S’mund...

Bashkëshorti i zv.ministres së Brendshme Rovena Voda, Aurel Voda, është shkarkuar nga detyra. Lajmi është konfirmuar nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. Doktori Aurel Voda...

Shkarkohet nga detyra Drejtori i Aviacionit Civil?

Shkarkohet drejtori i Aviacionit Civil Krislen Keri. Shkarkimi i tij vjen disa ditë pas grabitjes spektakolare të miliona eurove në aeroportin e Rinasit, direkt...

Shkarkohet nga detyra, prokurori: Mbaje mend po nuk të futa në...

Pas shkarkimit nga detyra, të kryetarit të gjykatës së Apelit për Krimet e Rënda, Fehmi Petku, është shkarkuar edhe prokurori i Sarandës, Edison Ademi....

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...