Ballina Etiketimet SHISH

Etiketim: SHISH

Ish-kreu i SHISH-it mundohet të zhbëjë “trafikun”: Shqipëria s’është vend i...

Ish-shefi i SHISH Fatos Klosi i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora tha se Shqipëria nuk është vend i rëndësishëm i linjave...

Dokumenti sekret i SHISH: “Paramilitarët” nga Kosova do të digjnin Kuvendin

Në Komisionin Hetimor për Presidentin e Republikës ka mbërritur sot dokumenti zyrtar i Shërbimit Informativ Kombëtar, që tregon se para 30 qershorit kishte informacione...

Ish-kreu i SHISH: Saimir Tahiri, kokë turku mbi akuza absurde, precedent...

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, i ka cilësuar si absurde dhe false, akuzat ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit. Në studion e Report Tv,...

“Djegia e Parlamentit”, PS frikë nga identifikimi i autorëve, shmang komisionin...

Deklarata e Presidentit të Republikës, Ilir Meta në Komisionin e Posaçëm  Hetimor për shkarkimin e tij se një nga arsyet në shfuqizimin e datës...

SHISH mijëra informacione sekrete për 2018: Ja nga çfarë rrezikohemi

Shqipëria mbetet e kërcënuar nga krimi i organizuar dhe korrupsioni si aktivitete kryesore potenciale që mund të kenë ndikim të drejtpërdrejt në jetën e...

Përgjimet, ish-kreu i SHISH: Ata që janë kapur duke biseduar duhet...

Ish-kreu i SHISH-it, Fatos Klosi i ftuar në emisionin “Kjo Javë” në Neës 24 foli për përgjimet e publikuara, ndërsa tha se ky fenomen...

Kërcënimi ndaj Bashës, Meta thërret në takim kreun e SHISH

Presidenti Ilir Meta ka thirrur në një takim kreun e SHISH, Helidon Bendo në lidhje me informacionet për kërcënimin e kreut të PD, Lulzim...

PD zbulon emrat e 9 ish-punonjësve të Sigurimit të rikthyer në...

Deputeti i PD Enkelejd Alibeaj ka thënë se me ardhjen e Helidon Bendos në krye të SHISH janë emëruar në krye të këtij institucioni...

“Balili”, ish-kreu i spinazhit: Ai që është “Bos”, nuk bëhet drejtor...

Ish-kreu i SHISH-it, Fatos Klosi i ftuar në "Arena" nga Dritan Hila thotë se trafikantët e drogës që kërkojnë mbështetje politike nuk dalin në...

Fitorja e parë e studentëve, bindin SHISH për kauzën e drejtë

Protesta e studentëve po survejohet jo vetëm nga policia, por edhe shërbimet sekrete. Nga Kryeministria, studenti teksa iu drejtua me megafon kolegëve, tregoi se është...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com