E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Shigjetari

Etiketim: Shigjetari

Mirë se vini në sezonin e Virgjëreshës, këto janë 4 shenjat...

Sezoni i Virgjëreshës po vjen për të sjellë rregull në këtë verë në dukje të pafundme të kaosit kozmik dhe gjërat janë gati për...

Shigjetari, shenja e ditës. Jeni serioze me lekët

Mërkuri sot të bën veçanërisht të gëzuar. Arrin të përballosh çdo situatë me ironi dhe sarkazëm, sidomos në fushën e punës. Në çështjet ekonomike je...

Shigjetari, shenja e ditës

Ditë e këndshme për ju, ëmbëlsi nga supertrinomi i Zjarrit, i përbërë nga Hëna, Mërkuri, Afërdita dhe Urani, të mbledhur të gjithë tek sektori...

Shigjetari, shenja e ditës

Një ditë e bukur, shijojeni pasi Marsi është në anën tuaj, dhe ju ka bërë mjaft sportiv e dinamik. Për disa ditë do tju lërë,...

Shigjetari, shenja e ditës

Optimizmi jot sot shpërblehet nga universi gjë që ju bën të përmbushni të gjitha ato që dëshironi gjatë rrugës tuaj. Në punë je bërë një...

EDITORIAL

Shkodra, si “Stalingradi”* për kryeministrin, por Rama jo në rolin e Stalinit!

-Mazhoranca po provokon me qëllim shkodranët, të cilët durojnë sa durojnë, porse kur vendosin për të dalë...

FORUM

Luan Rama: Një urim zemre, për Profesor Rexhep Meidanin

Nga Luan Rama* Sot Profesor Rexhep Meidani bën 75 vjet. Ditëlindja e këtij burri fisnik, më jep mundësinë ta...

Shkullaku: PS, një parti e madhe që është kthyer gati në kope

Rasti i Valdrin Pjetrit në Shkodër konfirmoi sërish një fenomen të denoncuar nga media e opozita prej...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com