E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Sherr

Etiketim: sherr

Goditet me mjete të forta 50-vjeçari, në pranga një person

Policia ka arrestuar një 21-vjecar dhe ka vënë nën hetim katër persona të tjerë pasi, pas një konflikti me një 50-vjeçar në qytetin e...

Greqi, përleshje në burg, 1 i vdekur dhe 8 të plagosur

Një i vdekur dhe 8 të plagosur është bilanci i një sherri të ndodhur në burgun e Karidallos në Greqi. Mediat greke raportojnë se përleshja...

Sherr masiv në Tiranë, goditen me tulla e hunj babë e...

Një sherr masiv ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 16:00 në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Freskut ku disa persona janë...

”Sherr” për Ramën, Nesho: Duhet të iki. Ndreu: E kemi zgjedhur...

Diplomati i njohur Agim Nesho i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se zgjidhja e vetme është largimi i kryeministrit Rama. Pjesë nga...

Përleshja e plagosja me thika në Fier, një i arrestuar

Policia e Fierit ka bërë të ditur se ka ndaluar një person i cili është autori i dyshuar i plagosjes me thikë të ndodhur...

LAJMI I FUNDIT/ Sherr mes adoleshentëve, një i plagosur me armë...

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në zonën e Yzberishtit në kryeqytet. Report Tv raporton se kanë qenë dy adoleshentë...

Arenë ”boksi” në lumin Osum, të rinjtë sfidë për të kapur...

Besimtarët ortodoksë kanë festuar sot Ditën e Ujit të Bekuar. Edhe pse në temperatura të ulëta me dhjetëra të rinj janë futur në ujërat...

Shqiptarët sherr në klubin italian, dhunojnë truprojat

Tre persona u arrestuan në një klub nate në Mafalda di Rubano të Italisë, midis të cilëve edhe një shqiptar. Në pranga përfunduan Dedë Rroshtaj,...

Sherr mes dy të rinjve në Fushë-Mëzez, përfundojnë në spital

Dy persona të cilët janë përfshirë në një konflikt me njëri-tjetrin kanë përfunduar në spital të plagosur. "Më datë 24.12.2018, rreth orës 20:30, në zonën...

Kinë, sherr mes shoferit dhe pasagjeres, autobusi bie në lumë

Një sherr mes një shoferi dhe një pasagjereje në Kinë ka shkaktuar një aksident automobilistik të dielën dhe vdekjen e 13 pasagjerëve dhe 2...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...