E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Sherr

Etiketim: sherr

Plas sherri te Anglia, Sterling përjashtohet nga trajneri Southgate

Situata te Anglia nuk është aspak e qetë, por këtë herë jo për faj të tjerëve. Raheem Sterling nuk do të luajë në ndeshjen...

Sherr mes shqiptarëve në një kamp në Greqi, 35-vjeçari vritet me...

Një shqiptar ka mbetur i vrarë në Greqi, pas një konflikti me disa bashkëkombës. Ngjarja ndodhi në një kamp të komunitetit romë në Fthiotoda. Mediat...

“Me shishe birre kokës”, shqiptarët përleshen me italianët, 5 të arrestuar,...

Karabinierët e Kompanisë dhe të Stacionit të Frascati me ndihmën e atyre të Njësisë Hetuese të Grupit Frascati ndërhynë për të shuar një përleshje...

Sherr me armë të ftohta në qendër të Bulqizës, vdes 20...

Dy të rinj janë konfrontuar me armë të ftohta në qendër të qytetit të Bulqizës. Nga të dhënat e para mësohet se ka ndërruar jetë...

Sherr për guroret e Tomorrit

Ka degjeneruar në sherr dhe debate të ashpra dëgjesa publike mes pronarëve të firmave të nxjerrjes së gurit dekorativ në malin e Tomorrit dhe...

Plasin të shtënat në Jalë, sherr në zonën VIP të një...

Mbrëmja e së shtunës ka sjellë tronditje në një nga plazhet e njohura e të frekuentuara të vendit. Mbrëmë vonë, më saktë sot nga...

Sherr në lokal, godet me thikë 50-vjeçarin, në kërkim autori

Një 50-vjeçar është plagosur me thikë pasditen e sotme në Kolonjë. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në fshatin Qafëzez, në ambientet e një lokali. Gjatë...

Grusht dhe sherr live midis politikanit dhe gazetarit

Një moment aspak i këndshëm ka ndodhur në një transmetim live në Pakistan. Dy të ftuarit në emision,  njëri politikan dhe tjetri gazetar në debat...

Plas keq te Barcelona, Pique sherr me Messin dhe Suarez në...

Humbja 1-2 e Barcelonës në finalen e Kupës së Mbretit ndaj Valencias ka lënë një shije të hidhur te lojtarët. Sipas të përditshmes spanjolle...

Thyerja e xhamave të një biznesi, plas grushti para parlamentit (VIDEO)

Ndërsa largoheshin prej gazit të hedhur te Kuvendi, disa prej protestuesve kanë thyer xhamat e një biznesi aty pranë. Kaq ka mjaftuar, siç raporton për...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...