E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Shenjë

Etiketim: shenjë

Përse je ende beqar, bazuar në shenjën tënde të horoskopit

Dashi Ju nuk gjeni kohë për lidhje. Nëse keni takuar dikë që duket premtues, ju nuk keni frikë të bëni lëvizjen e parë, por nuk...

Ja anët e errëta të çdo shenje të Horoskopit

Çdo shenjë e Horoskopit ka anët e saj të errëta. Ju ftojmë ti lexoni dhe të zbuloni anët tuaja të errëta sipas zodiakut. DASHI Dashi ka...

Më thuaj çfarë shenje horoskopi je të të them cila është...

Disa ëndrra janë bërë për t'u mbajtur mend, ca më shumë për për t'u harruar, kurse disa të tjera flenë tek gjithësecili prej nesh...

Kuptimi i jetës për çdo shenjë të horoskopit

Astrologët konfirmojnë se çdo shenjë e zodiakut ka prioritetet e veta në jetë. Le t’i zbulojmë se cilat janë dhe shihni nëse përputhen me...

Gjërat që e bëjnë dikë të lumtur bazuar në shenjën e...

Ekzistojnë sjellje, sfida, veprime ndaj të cilave, çdo shenjë e horoskopit reagon në mënyra të ndryshme. Për një shenjë horoskopi mund të jetë një...

Për të patur shëndet, para dhe dashuri, ja rituali që duhet...

Viti 2019 po afrohet dhe të gjithë duam ta nisim me 'këmbën e mbarë'. Për këtë arsye, është e rëndësishme të ndihmojmë energjitë me...

Viti 2019 do jetë i vështirë për këtë shenjë të horoskopit

Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit. Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta që e bën atë të veçantë. Së fundmi astrologët...

Kësaj shenje horoskopi do t’i buzëqeshë fati në 2019-ën

Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit. Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta që e bën atë të veçantë. Së fundmi...

Më thuaj çfarë shenje Horoskopi je, të të them nëse je...

Të gjithë e kanë ,mundësinë për tu bërë prindër, por se sa prind i mirë do të jesh gjatë jetës, kjo nuk dihet. Për të...

Ja pse duhet të keni një mik që i përket kësaj...

Jeni në kërkim të një miku të mirë që t’i hapni zemrën dhe të keni besim të plotë tek ai, atëherë do të ishte...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...