E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Shenjat

Etiketim: shenjat

Virozat, shenjat që nuk duhen neglizhuar

Ndryshimi i temperaturave është bërë shkak për shfaqjen e virozave tek të vegjlit. Mjekët pediatër apelojnë prindërit që të qëndrojnë larg medikamenteve dhe t’i...

Shenjat më me fat në dashuri për këtë fundjavë

Shenjat më me fat në dashuri për këtë fundjavë Peshorja Puthjet e tua kanë fuqi hipnotizuese tek ata që e marrin. Përgatitu të jetosh momente pasionante. Ujori Nëse...

Këto janë shenjat më të forta të zodiakut, mos guxoni të...

Kur përballemi me situata të vështira në jetë, ne kërkojmë forcë dhe mençuri që ti zgjidhim në mënyrën më të mirë të mundshme. Disa...

Shenjat e horoskopit që thyejnë rekorde, zbuloni nëse jeni mes tyre

Ka shumë rekorde botërore në të cilat mund të merrni pjesë dhe variojnë sipas vështirësisë. Disa zhanerë përfshijnë natyrën, shpejtësinë, peshën, moshën, fuqinë, teknologjinë...

Sa besim keni tek vetja?

Dashi Nëse do të organizonit një kurs të vetëvlerësimit, me siguri do të kontaktoheshit për të qenë mësues dhe me të vërtetë do të ishit...

Horoskopi, ja shenjat me fat për 3 gushtin e 2019

DASHI Kjo pritet të jetë një ditë në të cilën do ndiheni të ndarë në dy pjesë: nga një anë do jetë Dielli i cili...

Tradhti? Ja 4 shenjat që iu tregojnë të vërtetën e partnerit

Më poshtë po ju rendisim 4 shenja që mund të dalloni kur parneri juaj është duke ju tradhtuar. Shenja e parë dhe më e dukshme...

Këto janë shenjat e horoskopit që kanë frikë të bien në...

Disa shenja të zodiakut e kanë shumë të lehtë të mbajnë një lidhje gjallë dhe të japin maksimumin e tyre. Por ka edhe të...

Shenjat që ju tregojnë se keni urgjentisht nevojë për vitamina

Dihet se një dietë e balancuar ushqimore ka shumë efekte pozitive për shëndetin tonë. Në anën tjetër mungesa e konsumimit të ushqimeve që përmbajnë...

Disa nga shenjat që tregojnë se telefoni juaj është duke u...

Celularët, sidomos ata smart janë lehtësisht të përgjueshëm në ditët e sotme. Me metodat ose pajisjet e duhura ju mund të bini pre e përgjimit....

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...