E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Shenja

Etiketim: shenja

Horoskopi ditor, e hënë 22 korrik 2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Gjatë ditës mund të ketë...

Horoskopi i së dielës, 21 korrik 2019

Dashi Mund të përballeni me ndryshime dhe transformime të rëndësishme, kështu që duhet të veproni. Kush ka mundësi për të firmosur një marrëveshje afatgjatë, nuk...

Horoskopi, e shtunë 20 korrik 2019

Dashi Marrëdhënia ne çift do jete edhe me e bukur gjate kësaj dite. Do ruani një komunikim te ngrohte me partnerin tuaj dhe do flisni...

Horoskopi ditor, e shtunë 6 korrik 2019

Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të evitojnë të menduarit e tepërt, pasi mund të përfshiheni nga pesimizmi. Mësoni të respektoni denjat e personave,...

Horoskopi ditor, e enjte 4 korrik 2019

Dashi Jeta juaj ne çift, ne përgjithësi do jete e mbrojtur nga planetët. Do kaloni momente shume te këndshme edhe pse pa shume pasion. Plutoni...

Horoskopi, e dielë 9 qershor 2019

Dashi Nëse nuk doni qe debatet dhe mosmarrëveshjet te bëhen pjese e jetës suaj mundohuni te tregoheni sa me bashkëpunues dhe te kuptueshëm me partnerin...

Le të shpërthejë festa, këto shenja do të kenë një javë...

Dashi: Marsi do të ndikojë më së shumti në jetën tuaj intime. Të lindurit në shenjën e Dashit janë zakonisht të rezervuar, por në ditët...

Lexoni këto shenja të gjuhës së trupit, nëse doni të zbuloni...

Gjuha e trupit nuk është kurrë e gabuar, është shumë më e ndershme se fjalët tona. Por si t’i kuptoni njerëzit? Ka vërtet shumë...

Horoskopi ditor, e premte 10 maj 2019

Dashi Parashikohet një ditë mjaft e mirë për dashurinë, ku mund të zgjidhen probleme të cilat kanë mbetur pezull për shumë kohë. Do të keni...

Më thuaj shenjën e horoskopit të të them sa tradhtar je

Koncepti i tradhtisë mund të jetë shumë konciz në fjalor, por njerëzit i japin kësaj të fundit ngjyrime nga më të ndryshmet, interpretime po...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...