E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Shenja

Etiketim: shenja

Horoskopi ditor, e shtunë 7 shtator 2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Të...

Horoskopi ditor, e enjte 5 shtator 2019

Ky është horoskopi për ditën e enjte 5 shtator 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi për këtë të dielë, 1 shtator 2019

Ky është horoskopi për ditën e diel 1 shtator 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi ditor, e hënë 22 korrik 2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Gjatë ditës mund të ketë...

Horoskopi i së dielës, 21 korrik 2019

Dashi Mund të përballeni me ndryshime dhe transformime të rëndësishme, kështu që duhet të veproni. Kush ka mundësi për të firmosur një marrëveshje afatgjatë, nuk...

Horoskopi, e shtunë 20 korrik 2019

Dashi Marrëdhënia ne çift do jete edhe me e bukur gjate kësaj dite. Do ruani një komunikim te ngrohte me partnerin tuaj dhe do flisni...

Horoskopi ditor, e shtunë 6 korrik 2019

Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të evitojnë të menduarit e tepërt, pasi mund të përfshiheni nga pesimizmi. Mësoni të respektoni denjat e personave,...

Horoskopi ditor, e enjte 4 korrik 2019

Dashi Jeta juaj ne çift, ne përgjithësi do jete e mbrojtur nga planetët. Do kaloni momente shume te këndshme edhe pse pa shume pasion. Plutoni...

Horoskopi, e dielë 9 qershor 2019

Dashi Nëse nuk doni qe debatet dhe mosmarrëveshjet te bëhen pjese e jetës suaj mundohuni te tregoheni sa me bashkëpunues dhe te kuptueshëm me partnerin...

Le të shpërthejë festa, këto shenja do të kenë një javë...

Dashi: Marsi do të ndikojë më së shumti në jetën tuaj intime. Të lindurit në shenjën e Dashit janë zakonisht të rezervuar, por në ditët...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Albanofobia në Itali-Situatë në përmirësim

(Fragment nga libri, BALLKANI-Diplomacia e munguar) Prof. Lisen BASHKURTI - Albanofobia është shtrirë edhe përtej Adriatikut, pra në shtetin...

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com