E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Shenja

Etiketim: shenja

Këto shenja horoskopi do të pësojnë ndryshime të mëdha në fund...

Vitit 2019 po i vjen fundi dhe disa shenja të horoskopit do të përballen me ndryshime të mëdha. Disa prej këtyre ndryshimeve do të...

Horoskopi për ditën e shtunë, 2 nëntor 2019

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 2 nëntor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Dy shenjat më me fat për sot

DEMI Sipas horoskopit të Paolo Fox sot do të keni shumë arsye për të buzëqeshur. Nuk ishte një javë e lehtë: duhej të përballeshit me...

Horoskopi ditor, e shtunë 19 tetor 2019

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 19 tetor 2019. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për...

Horoskopi për ditën e shtunë, 28 shtator 2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo...

Horoskopi për ditën e shtunë 21 shtator 2019

Dashi Dashuria: Dita e nisur mund të jetë një pikë kthese për ju. Që në mëngjes mund të ketë risi të habitshme, tranziti i Venusit...

Horoskopi ditor, e shtunë 7 shtator 2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Të...

Horoskopi ditor, e enjte 5 shtator 2019

Ky është horoskopi për ditën e enjte 5 shtator 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi për këtë të dielë, 1 shtator 2019

Ky është horoskopi për ditën e diel 1 shtator 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi ditor, e hënë 22 korrik 2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Gjatë ditës mund të ketë...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...

Berisha: Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com