E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Shenja e horoskopit

Etiketim: shenja e horoskopit

Pika juaj e dobët, bazuar në shenjën e horoskopit

Dashi Ju keni problem të mblidhni veten dhe të vazhdoni pëpara pas një lidhjeje apo shoqërie të keqe. Kur dikush ju lëndon, ndiheni sikur e...

Me dy fjalë për të kuptuar pse je kaq speciale, sipas...

DASHI. Ju do të vazhdoni të rriteni dhe të keni sukses DEMI. Ju keni një pozitivitet të habitshëm. BINJAKET. Ju jeni një perëndeshë e marrëdhënieve intime. GAFORRJA. Ëndrrat tuaja janë...

Çfarë kërkon ai në një lidhje, bazuar në shenjën e tij...

Dashi Dashi mërzitet shumë lehtë, ndaj ai ka nevojë për risi në marrëdhënie. Rutina dhe mërzitja dëmtojnë çdo lloj marrëdhënieje dhe meshkujt Dash kanë nevojë...

Ja kush është shpirti binjak sipas shenjës së horoskopit

A e mendoni se keni gjetur shpirtin binjak? Më poshtë po ju sjellim disa veçori se kush është shpirti binjak për disa shenja të...

Horoskopi, e shtunë 22 shtator 2018

Dashi Mundohuni që në vendin e punës të mos shfaqni anët tuaja negative, pasi në mënyrë të pavullnetshme, mund të shkaktoni keqkuptime. Në dashuri, xhelozia...

Kjo është superfuqia juaj sipas shenjës së horoskopit

Të gjithëve u ndodh që të rrëmbehen nga imagjinata dhe duan të kenë një superfuqi, në mënyrë që të jenë të aftë për të...

Kjo shenjë e horoskopit do të marrë lajmin e jetës sot!

Një lidhje e bukur midis Afërditës dhe Merkurit do ta bëjë jetën tonë më të mirë. Me ndjesinë e cilësisë dhe të vlerës dhe...

EDITORIAL

Rama dhe Rilindja nuk kanë takat të shkarkojnë ikonën financare të PS-së, Arben Malaj

Mazhoranca, me një nisme idiote dhe hakmarrëse, ka nisur procesin e shkarkimit të anëtarit të Këshillit Mbikqyrës...

FORUM

Të falem nderit Profesor Jup Kastrati!

Nga Luan Rama* Nuk ka një fjalë tjetër në gjuhën shqipe që të shprehë më mirë e më...

Shkarkimi i Malajt, po kthehet Agjitacion-Propaganda!

Togfjalëshi agjitacion-propagandë në kohët e sotme duket pakuptim. Ai u importua nga fjalori politik ruso- sovjetik dhe...