E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Shehu

Etiketim: shehu

Sulmet ndaj LGBTI, Donald Lu parlajmëron Manjanin dhe Shehun: Kujdes!

Ambasadori amerikan në Tiranë përmendi me emra dhe lavdëroi disa funksionarë publikë që u dolën në krah LGBTI-ve.Gjatë forumit që po zhvillohet sot për...

Takimi me Presidentin, Shehu: Çështjen e detit ta zgjidhim në Gjykatën...

Presidenti Ilir Meta sot ka pritur në një takim konsultativ ish-ministrin e Jashtëm Tritan Shehu në lidhje me marrëveshjen e kufirit detar mes Shqipërisë...

Negociatat Bushati-Kotzias, Shehu: Aventurizëm, mashtrim dhe kapitullim (VIDEO)

Ish-ministri i jashtëm, Tritan Shehu ka folur për ecurinë e bisedimeve me Greqinë. I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, Shehu tha se ministria...

3 të majtë e 3 të djathtë, deputetët e ’92 që...

Drejtor Ekzekutiv i Institutit të Studimeve Politike, Afrim Krasniqi, ka publikuar 6 kandidatët për deputet të cilët e kanë fijuar karrierën e tyre që...

‘Shpërthimi’ i Majkos, Shehu: I vonuar, por duhet përshëndetur

Pas alarmit të lëshuar sot nga deputeti i PS-së, Pandeli Majko se kultivimi i kanabisit, lirimi i kriminelëve dhe gjyqtarë e prokurorë biznesmenë po...

CIA në 1954: Enver Hoxha ka aplikuar për vizë franceze për...

Gazetari dhe studiuesi Armand Plaka ka publikuar në faqen e tij në Facebook një faksimilje të rrallë të CIA-s. Në dokumentin e deklasifikuar të...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com