Ballina Etiketimet Shehu

Etiketim: shehu

Rama në drekë me Erdogan, Shehu: Gjatë krizave vrapon në Lindje

Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu ka reaguar pas shfaqjes së kryeministrit Edi Rama në një drekë me presidentin turk. Në një postim në “Facebook”, Shehu...

Shkarkimi i Presidentit, Shehu: Grusht shteti! Rezoluta e PS si paralajmërimet...

Angazhimi i mazhorancës për të shkarkuar Presidentin e Republikës është një grusht shteti. Kështu u shpreh ish-deputet i PD, Tritan Shehi, i cili në studion...

Papa ia dedikoi vizitën Nënë Terezës, Shehu: Krenari dhe nder

Papa Françesku me 7 maj do të udhëtojë drejt Maqedonisë së Veriut, ndërsa përmes një mesazhi ai deklaroi se këtë vizitë ia dedikon figurës...

Protesta e mjekëve, Shehu: Më e gjerë se vetëm dhuna

Tritan Shehu nga radhët e PD e cilëson protestën e mjekëve shumë më të gjerë se kauzës ‘kundër dhunës fizike ndaj tyre’. Sipas Shehut,...

Snajperistë në majë të Xhamisë, Shehu: Dikush të ngrejë zërin

Protesta e opozitës sot para Kuvendit ka detyruar Policinë e Shtetit të marrë masa shtesë për të garantuar mbarëvajtjen e seancës parlamentare. Një pjesë e...

Shehu: Rama, presion për të çuar çdo qënie të gjallë drejt...

Deputeti i PD-së Tritan Shehu pohoi se për kryeministrin Edi Rama, check up-i është “patate e nxehte” me të cilën ai po kërcënon. Përmes një...

Aleatët e Bashës, Shehu e Mediu kundër bojkotit të zgjedhjeve

Në fillim ish-kryeministri Sali Berisha dhe më pas Lulzim Basha, thonë se opozita nuk mund të hyjë në zgjedhje me Edi Ramën kryeministër. Me idenë...

Shehu: Shqipëria e Kosova të bëjnë çmos për një rezultat pozitiv...

Deputeti demokrat Tritan Shehu ka deklaruar sot se faktori shqiptar në Ballkan duhet të ndikojë në një rezultat pozitiv të referendumit për emrin e...

“Ideja e kufijve, pas deklaratave të Majkos”, Shehu: Destabilizohet Ballkani. Thaçi...

Ish-ministri i Jashtëm, deputeti demokrat Tritan Shehu ka kërkuar që Shqipëria të marrë një rol kyç në çështjen e kufijve dhe të qëndrojë kundër...

Qendër rehabilitimi për terroristët e ISIS, Shehu: Cënohet siguria kombëtare

Deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu pas lajmit që qarkullon në media se në vendin tonë do të ngrihet një qendër rehabilitimi për ish-anëtarët...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Të vdekurit fitojnë gjithmonë, ndonjëherë të gjallët duhen kërkuar mes tyre

Nga Lorenc Vangjeli - Rrallë shumë, por megjithatë ndodh: njerëz që kanë Ikur nga kjo botë, i imponojnë...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com