Ballina Etiketimet Shehi

Etiketim: Shehi

Çelja e negociatave, Shehi: Kushtet e Budestagut janë kërkesat e opozitës

Kushtet me të cilat bundestagu gjerman shoqëroi “PO-në” e Shqipërisë për çeljen e negociatave, për kreun e LZHK-së nuk janë asgjë më shumë sesa...

Rubrika gazmore/ Nga mërzitja “dërrmuese” e Tahirit, tek xhentilesa e Dash...

Rubrika gazmore, e cila serviret nga emisioni “Kjo Javë” në News 24, sjell çdo të shtunë momente pikante, ku protagonistë të përhershëm janë padyshim...

Aleatët takojnë Bashën, Shehi: S’ka zgjedhje në 30 qershor. PS ka...

Menjëherë pas përfundimit të takimit mes aleatëve të koalicionit të djathtë me kryetarin e PD-së Lulzim Basha për të përcajktuar vijëmisinë e aksionit opozitar,...

Aleatët e PD-së në Fier: Qeveria tranzitore, e përberë nga njerëz...

Pas Tiranës dhe Durrësit, ''Forumi për zgjedhje të lira'', i organizuar nga ''Grupimi i Qendrës së Djathtë'', është ndalur në qytetin e Fierit. Aleatët...

Situata në skuadër dhe çështja CAS, Shehi i thotë të gjitha...

Pas pushimit në fundjavë, Skënderbeu vjen e karikuar për takimin e nesër në kryeqytet. Korçarët do të sfidojnë Partizanin në "Selman Stërmasi", ku sipas...

Lubonja: Solidarizohem me Palokën. Shehi: Rama sillet si rrugaç!

Analisti Fatos Lubonja dhe deputeti i LZHK-së, Dashamir Shehi të ftuar në emisionin “Të Pa Ekspozuarit” u ndalën tek veprimi i sotëm në parlament,...

Protesta, Shehi: Do rezistojmë deri në rrëzimin e Ramës

Protesta e opozitës me 16 shkurt do të zgjasë deri në rrëzimin e Edi Ramës nga posti i Kryeministrit dhe formimit të një qeverie...

Koncesionet, Shehi: Para që merren me fajde dhe afera korruptive

Politikani Dashamir Shehi i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë se vlera e koncesioneve është 25 deri në 50% më e lartë, duke...

Negociatat/ Spiropali: Shqipëria fitoi një datë, opozita nxin. Shehi: Na lanë...

Hapja e negociatave dhe shtyrja e tyre për vitin e ardhshëm janë në qendër të debatit politik dhe janë bërë shkas për akuza mes...

Përplasje LIVE/ “Pusho tani”, Shehi-Spiropalit: Nuk i thoni fletërrufe, por portal!

Teksa në emisionin ‘Studio e Hapur’ në News24 po diskutohet rreth turit të llogaridhënies publike mbajtur nga qeveria, deputeti demokrat, Dashamir Shehi u ndal...

EDITORIAL

Kryeministri maqedonas, Zaev vendos: Zgjedhje të parakohshme më 12 prill

Në Maqedoninë e Veriut, shtetin fqinjë, kryeministri Zoran Zaev vendosi që ta çojë në zgjedhje vendin pas...

FORUM

Katranjosi që shan e kërcënon profesorin…

Nga Kastriot Islami - Ishte dhe mbetet katranjos… Të gjithë e mbajnë mend si katranjos-gënjeshtar, pervers, grindavec e sherrxhi...

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com