Ballina Etiketimet Sharon stone

Etiketim: sharon stone

Sharon Stone rikrijon skenën ikonike të “Basic Instinct” në sy të...

Skena e saj në filmin e vitit 1992, “Basic Instinct”, e bëri Sharon Stone një nga ikonat më moderne të filmit. Teksa pranoi çmimin...

Për Sharon Stone mosha është vetëm numër, ylli 61 vjeçar pozon...

Ajo është një nga aktoret më të famshme të Hollywoodit, që pavarësisht moshës së saj shfaqet më në formë se asnjëherë. Sharon Stone ka...

Sharon Stone flet për sëmundjen: Unë si Lady Diana u harrova

Në një intervistë për ‘Variety’ aktorja e njohur Sharon Stone ka rrëfyer se para shumë vitesh në vitin 2001 ka pësuar një hemorragji cerebrale. Ajo...

Pas 27 vjetësh Sharon Stone risjellë skenën provokuese nga “Basic Instict”

Të gjithë e kujtojmë filmin e njohur “Basic Instict” i cili i dha famë në vitin 1992 aktores hollivudiane Sharon Stone. Gjithashtu  çfarë ka spikatur...

“Basic Instinct”, Sharon Stone goditi regjisorin dhe 4 gjëra mbi filmin!

Më 20 mars 1992, doli filmi i Paul Verhoeven. Dhe menjëherë u bë një sukses, duke nxjerrë në pah aktoren amerikane, deri atëherë relativisht...

FOTO/ Sharon Stone na prezanton me të dashurin e ri!

Në Romë, Sharon Stone ka marrë “Medaljen e Artë” të Meritës të Kryqit të Kuq italian për “angazhim të rëndësishëm në veprimin humanitar iniciuar...

Sharon Stone, rikthehet pasioni me sipërmarrësin Angelo Boffa

Është rindezur pasioni mes Sharon Stone dhe sipërmarrësit italo-zviceran Angelo Boffa. E përjavshmja ‘Chi’ e ka fotografuar çiftit teksa shkëmbejnë puthje pasiononte në Palma de...

60-vjeçarja Sharon Stone, pushime me të dashurin 20 vite më të...

Aktorja e njohur Sharon Stone është fotografuar duke pushuar në Spanjë. Ajo ka qenë nën shoqërinë e të dashurit të saj 20 vje më të...

Sharon Stone, puthje në plazh me të dashurin 19 vite më...

Jeni të sigurt se sapo ka fryrë 60 qirinj? Sharon Stone rikthehet fuqishëm, teksa është fotografuar me “toyboy”-n e saj (Angelo Boffa, biznesmen italian,...

Sharon Stone sfidon 60 vitet e saja (FOTO)

Tullumbace shumëngjyrëshe, një dhuratë e fëmijëve dhe një foto e patrukuar. Kështu po i feston 60 vitet e saj, disa ditë para kohe, e...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...