E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Shansi i fundit

Etiketim: shansi i fundit

Shansi i fundit, Merkel takon sot Macronin

Një nga vendet skeptike e cila kërkon shtyrjen e negociatave për Shqipërinë, është Franca. Ditën e sotme presidenti francez dhe kancelarja gjermane, do të...

Ligji i faljes, shansi i fundit, paguani detyrimet deri në 31...

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka njoftuar elektronikisht në sistemin E-Filing 365 tatimpagues, të cilët përfitojnë nga raundi i fundit i zbatimit të Ligjit...

EDITORIAL

Tragjedia e paralajmëruar e Durrësit dhe Thumanës

-Zbulohet studimi nga “Zëri Amerikës” për banesat në Durrës që i klasifikonte një pjesë të ndërtimeve si...

FORUM

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...