E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Sergio Ramos

Etiketim: Sergio Ramos

Ramos flet pas eliminimit: Momenti më i vështirë në karrierën time!

Spanja është eliminuar nga Rusia në fazën e 1/8-ve nga ruleta e penalltive. Kapiteni i iberikëve, Sergio Ramos ka folur menjëherë pas ndeshjes, duke...

Ramos: Maradona vite-dritë larg Messit, edhe vetë ai e di

Njëri është legjendë, ndërkohë që tjetri është një futbollist i madh. Që të dy kanë një tipar të përbashkët, që të thonë gjëra pa...

Ramos: Se nuk i bëjmë korridor Barcelonës, s’do të thotë se...

Sergio Ramos insiston se Real Madrid e respekton Barcelona-n. Zinedine Zidane konfirmoi se skuadra e tij nuk do të formojë korridor kur Barça të fitojë...

VIDEO/ Pique ngacmon keq Ramosin, ja çfarë i tha para ‘El...

Gerard Pique dhe Sergio Ramos ishin protagonistë në “El Clasicon” e fundit të luajtur në “Santiago Bernabeu”. Kapiteni i Real Madridit para fillimit të ndeshjes...

Ramos me maskë në fytyrë, jep këtë mesazh

Sergio Ramos ishte emri më i përfolur në media gjatë ditëve të fundit për shkak të frakturës që pësoi në hundën e tij pas...

VIDEO/ Barça largohet nga La Liga? Sergio Ramos i befason të...

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos nuk dëshiron që Barcelona të largohet nga La Liga. Gjatë një interviste për “El Transistor” në Onda Cero, mbrojtësi...

Injoroi duke vonuar lojën, futbollisti katalanas merr hak për Messi-n ndaj...

Shumë prej futbolldashsve i ka mbetur në mendje ai reagim i Sergio Ramos ndaj Lionel Messi-t në Superkupën e Spanjës të kësaj vere. Pas fitores...

Mësoni kush është mbrojtësi më i mirë i Champions League

UEFA ka përzgjedhur futbollistin e Real Madridit, Sergio Ramos, si mbrojtësin më të mirë të vitit në Ligën e Kampionëve. Ramos për të fituar këtë...

Sergio Ramos është njeriu i rekordeve, tani arrin edhe një tjetër

Sergio Ramos nuk është një mbrojtës i zakonshëm, në të mirë e në të keq. Pasi ka mahnitur gjithë botën me gola përcaktues në...

VIDEO/ Sergio Ramos një basketbollist i vërtetë. Shikoni çfarë ka bërë…

Sergio Ramos nuk ka talent vetëm në futboll por edhe me sportin me top në dorë. Mbrojtësi spanjoll ka postuar nj video ku tregon...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...