Ballina Etiketimet Sergei Stanishev

Etiketim: Sergei Stanishev

Presidenti i PES, Sergei Stanishev takon Ballën: Opozita të ndalë bojkotin...

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla zhvilloi një takim me Presidentin e Partive Socialiste Europiane (PES), Sergei Stanishev ku fokusi i bisedës...

Konferenca e PES, Stanishev: Jemi me mesazhe të mira politike

Partia Socialiste Europiane zhvilloi ditën e sotme një konferencë në Tiranë, ku i pranishëm ishte edhe Presidenti Sergei Stanishev. Kryeministri Rama u shpreh se...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com