E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Sergei Stanishev

Etiketim: Sergei Stanishev

Presidenti i PES, Sergei Stanishev takon Ballën: Opozita të ndalë bojkotin...

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla zhvilloi një takim me Presidentin e Partive Socialiste Europiane (PES), Sergei Stanishev ku fokusi i bisedës...

Konferenca e PES, Stanishev: Jemi me mesazhe të mira politike

Partia Socialiste Europiane zhvilloi ditën e sotme një konferencë në Tiranë, ku i pranishëm ishte edhe Presidenti Sergei Stanishev. Kryeministri Rama u shpreh se...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...