E dielë, Qershor 16, 2019
Ballina Etiketimet Selfie

Etiketim: selfie

Gati për foto romantike, i dashuri e hedh vajzën nga shkëmbi...

Një vajzë e re franceze është shtyrë nga i dashuri i saj nga një shkëmb. Ndoshta do t’ju duket e habitshme një skenë e...

Bora sjell shpresë në Stamboll: “Një moment, ku trishtimi harrohet” (FOTO)

"Vjen një moment, kur ju mund të harroni trishtim dhe frikën",- thotë Cenk Capan, një 37 vjeç, pronar i një restoranti në Stamboll. Viti i ri...

Kjo selfie u bë virale për një arsye të veçantë

Kush e mendonte se një selfie e zakonshme do të bënte kaq shumë bujë? Alyssa Bordelon është një përdoruese e Twitter, nga New Orleans...

Shoferi i MPJ me “selfie” dhe puro priti vendimin, nuk mungoi...

Një nga shoferët e MPJ, ka postuar në facebook një foto e cila tregon se ai është në gjendje të mirë, me humor e...

Mania e fotove “Selfie”, shprehen ekspertët

Fiksimi pas fotove ‘selfie’ është shenjë e një problemi mendor, paralajmërojnë ekspertët. Ato mund të tregojnë probleme psikologjike apo shqetësime në lidhje me persona...

Fantazma e gjyshes, selfie me telefonin e 34-vjeçares

Në Rumani ka ndodhur një ngjarje e çuditshme, ku një grua 34 vjeçare pretendon se fantazma e gjyshes së vdekur, ka bërë një “selfie” me...

Astrit Patozi: Shqipëria, si dekor për selfiet e Edi Ramës

Nga Astrit Patozi Në fakt, nuk jam anëtar i komisionit të Veprimtarive Prodhuese, por kjo nuk besoj se është pengesë për të qenë i ndjeshëm...

EDITORIAL

Deputeti Maliqi zbardh prapaskenat: Balla i bleu si bagëti deputetët e opozitës

Deputeti Lefter Maliqi në një status të fortë në Facebook ka treguar të gjitha prapaskenat e turpshme...

FORUM

Turma dhe diktatori i merituar

Nga Curzio Malaparte, për fundin e Mussolinit (Fragment) Ç’rëndësi kishte për mua në kishte gabuar, në kishte kryer...

Atdheu të vret për dy gisht arë e për dy gisht fytyrë

Atdheu që s’më pret Nga Helena Halilaj, pedagoge Sot ditët e Shqipërisë janë të vështira për tu shkruar me...