Ballina Etiketimet Seks

Etiketim: Seks

“Maniku” Conte: U shpjegoj lojtarëve edhe se si të bëjnë seks!

Antonio Conte është një trajner që i pëlqen të bëjë çdo gjë në perfeksion. Strategu italian së fundmi ka dhënë një intervistë për gazetën...

Personat që përdorin shumë emoji, bëjnë shumë seks

Një studim i fundit ka shpjeguar lidhjen mes përdorimit të emoj-eve në komunikimin online dhe seksit. Sipas këtij studimi përsonat që përdori më tepër...

Bisedat e plota/ Ja se si në lokale ofrohet seks, drogë;...

Në disa prej lokaleve në qendër të Fierit të afrohet seks kundrejt pagesës. Mjafton t’i frekuentosh këto lokale e më pas të bësh kërkesën,...

Gjyshja 82-vjeçare: Çdo djalë i ri më dëshiron. Bëj seks 3...

Një grua 82-vjeçare ka deklaruar se kryen marrëdhënie seksuale 3 herë në javë me djem të rinj. Hattie Retroage, nga Nju Jorku, thotë se nuk...

Çereku i shqiptarëve të virgjër. Burrat pa përvojë seksuale janë në...

Shqipëria është përfshirë në një trajektore rënëse të shtesës natyrore të popullsisë, për shkak të nivelit të lartë të emigracionit dhe numrit të ulët...

”Sfida e Kumbaros”, Ndreu: Kam një dhomë me libra në shtëpi

Statusi në Twitter i ministres së Kulturës, Mirela Kumbaro, për ata që nuk lexojnë libra, nuk ka kaluar pa vëmendjen e vetë socialistëve. Deputeti i...

82-vjeçarja: Ja si përgatitem për seks me 39-vjeçarin

Një e moshuar amerikane ka treguar në një emision televiziv jetën e saj seksuale me të dashurin e saj 39-vjeçar. 82-vjeçarja Hattie thotë se...

Mel B varësi ndaj alkoolit dhe seksit

Personazhet vip, kanë probleme më madhore se njerëzit pa famë. Rasti më i fundit është ai i Mel B, e cila po hyn në...

Seks me fqinjën e mitur, ja si u zbulua 21-vjeçari nga...

Një 21-vjeçar nga Librazhdi ka përfunduar në pranga, pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë vetëm 14 vjeçe. Ngjarja ka ndodhur...

Seks me fqinjën e mitur, 21-vjeçari arrestohet pasi u zbulua nga...

Kryen marrëdhënie seksuale me fqinjën e mitur, arrestohet i riu. Një 21-vjeçar nga Librazhdi ka përfunduar në pranga, pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...

Gjekmarkaj: Tri lajme të këqija pas tërmetit

Nga Agron Gjekmarkaj Para se të ndodhte kjo fatkeqësi natyrore, që mori shumë jetë njerëzish, duke lënë pas...