Ballina Etiketimet Sekreti

Etiketim: sekreti

Zbulohet sekreti i formës së shkëlqyer të Higuain këtë fillim sezoni

Pas dy aventurave të dështuara te Milani dhe Chelsea, Gonzalo Higuain është rikthyer në formën më të mirë te Juventusi. Trajneri Maurizio Sarri ka...

Sekreti ”Victoria Beckham” për një fizik elegant

Victoria Beckham, krahas stilit të pashoq në të veshur, mbetet tepër e lakmuar edhe për fizikun e saj. 45-vjeçarja së fundmi ka folur mbi...

“Sekreti” që do ju ndihmojë të humbni kilet e tepërta

Shumë persona përpiqen me mënyrat nga më të ndryshmet për të arritur rënien e kilogramëve të tepërt. Përveç një diete të shëndetshme dhe të...

Zbulohet sekreti, Papa Françesku dikur punonte truprojë në klub nate

Papa Françesku është sot një nga papët më të famshëm të historisë moderne, me shumë ndjekës që besojnë se ai ka sjellë një imazhi...

Sekretet e faullit magjik të Messit, zbuloni si i mashtroi të...

Lionel Messi mahniti botën e futbollit pas dopietës së ditës së djeshme ndaj Liverpoolit. Goli i dytë ishte një magji e argjentinasit, ku na...

Sekretet e të verdhës së vezës, si ta përdorni për rininë...

Përkujdesi për lëkurë të butë dhe të lëmuar është shumë i rëndësishëm për parandalimin e plakjes së saj, veçanërisht në përpjekjet për të luftuar...

Sekreti i një gjumi të qetë, pini sa më shumë ujë

Shumë njerëz nuk flenë sa duhet dhe një studim i fundit pohon që një njeri i moshës mesatare flen vetëm gjashtë orë gjatë natës,...

Ky është sekreti për një jetë të lumtur

Disa njerëz thonë se është ndjenja e lartë e gëzimit. Të tjerë thonë se ka të bëjë me paqen e brendshme. Por një studim 75-vjeçar...

Flokë të shëndetshëm dhe të gjata? Sekreti qëndron tek këto ushqime

Flokët e gjata janë një qëllim në vetvete për shumë femra. Përveçse shampove spciale, maskave dhe prerjeve të ndryshme gjatë hënës së re, ndryshimi...

Zbulohet “sekreti” i Anglisë, unitet edhe jashtë fushave të lojës

Anglia më e bashkuar se kurrë para sfidës së fundit në grup me Belgjikën, rezultati i së cilës do të vendosë edhe skuadrën që...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Piktori e bëri shtetin që të mos e duan edhe shqiptarët

Nga: Kim Mehmeti Shqipëria nuk është e rrezikuar nga ambiciet e një Kryeministri që donë t’i kontrollojë të...

Ylli Manjani: Ja arsyet përse Shqipëria duhet të ndahet nga Edi Rama

Nga Ylli Manjani Ka shumë arsye përse Shqipëria duhet të ndahet nga Edi Rama. Shumë! Por njëra është më...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com