E enjte, Shtator 19, 2019
Ballina Etiketimet Sekretari i Përgjithshëm i PD-së

Etiketim: Sekretari i Përgjithshëm i PD-së

PD publikon kartelën e dënimit, Bardhi: Pjetri pranoi krimin në Itali....

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi përmes një deklarate për shtyp, thotë se Valdrin Pjetri është arrestuar dhe dënuar në Itali në vitin...

Patozi: Basha më ofroi pazar. Reagon Ristani: Keqardhje, negocimi nuk është...

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani me anë të një statusi në profilin e tij zyrtar në Facebook ka reaguar ndaj deklaratës së...

EDITORIAL

Top sekret/Kush ishin kosovarët që do digjnin Parlamentin me 8 qershor?

Zbulohet dokumenti i Shërbimit Informativ Shtetëror për realizimin e Rajhshtag-ut shqiptar dhe destabilizimin e vendit, ku do...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com