E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Seanca

Etiketim: Seanca

Shtyhet gjyqi i gjyqtarëve të akuzuar për korrupsion

Seanca gjyqësore në ngarkim të treshes së gjyqtarëve të Durrësit, të cilët akuzohen për korrupsion, së bashku me një biznesmen, u shty. Ata po...

Zbardhen debatet me dyer të mbyllura/ Kuvendi shtyn për në 8...

Kuvendi i Shqipërisë do ta bëjë pushim gjithë javën e ardhshme, duke i dhënë mundësi deputetëve të mazhorancës të jenë në terren në kuadër...

Nis gjykimi i grupit të Habilajve

Ka nisur gjykimi i grupit të Habilajve por seanca e parë ka dështuar. Prej dy vitesh, Habilaj dhe një pjesë e grupit të tij, në...

Seanca parlamentare në Zelandën e Re hapet me leximin e Kuranit

Seanca parlamentare në Zelandën e Re është hapur nga një imam mysliam që lexonte Kuranin. Kjo ishte seanca e parë në Parlamentin e Zelandës pas...

Sot seanca, Paloka: Mazhoranca sot kaloi në ilegalitet të plotë

Duke marrë shkas nga vendimi i kryeparlamentarit Gramoz Ruçi për të thirrur pasditen e sotme seancën plenare, të parashikuar për t’u mbajtur këtë të...

Marrëdhënie seksuale në grup, nis seanca për adoleshentët

Një seancë me dyer të mbyllura është ajo që po zhvillohet në këto çaste në Gjykatën e Durrësit, për vlerësimin e masës së sigurisë...

Seanca, Shehi: Sa herë është në hall, Rama merret me Berishën

Për Dashamir Shehin seanca plenare e së enjtes ishte një turp për të cilin mban përgjegjësi vetëm Edi Rama. I ftuar ne emisionin “Kjo...

Seanca dhe protestat/ Basha mbledh në orën 16:00 grupin parlamentar dhe...

Partia Demokratike do të mbledhë në orën 16 të pasdites së sotme grupin parlementar dhe aleatët për të diskutuar mbi qëndrimin që do të...

Vjedhja e armëve, sot 4 ushtarakët njihen me masën e sigurisë

Gjykata e Vlorës, do të jap sot masat e sigurisë për 4 ushtarakët e arrestuar për vjedhjen e armëve në Pashaliman. Gjyqtarja e kësaj...

Parlamenti i TURPIT!

Seanca e sotme në Kuvend nuk ka asnjë fjalë tjetër për ta përshkuar përveçse fjalën: TURP! Ajo që po ndodh në Kuvend është skena...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com