E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Sayonara boy

Etiketim: Sayonara boy

Era Istrefi në toplistat ruse

Para dy muajsh solli këngën e parë në bashkëpunim me një reper rus. Bëhet fjalë për Era Istrefin, e cila bashkoi forcat me rep-artistin,...

Era publikon këngën me reperin rus (Video)

Sezoni i verës, njihet si periudha e sjelljes së këngëve të reja prej artistëve. Era Istrefi ka publikuar projektin më të ri muzikor para...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...