Ballina Etiketimet Sassuolo

Etiketim: Sassuolo

Gola, spektakël dhe ankth, Interi mund me vuajtje Sassuolon (VIDEO)

Interi ka arritur një fitore të vuajtur 4-3 ndaj Sassuolos në transfertë, teksa do të rrezikonin shumë në minutat e fundit. Zikaltrit do të...

Roma me dy “fytyra’ mund Sassuolon, Berardi shënon një gol magjik...

Roma ka arritur që të marrë 3 pikët e para në sezonin e ri në Seria A. Verdhekuqtë kanë fituar 4-2 ndaj Sassuolos, në...

Kush është talenti turk që ka përfunduar në “radarin” e Juves?

Juventus mendon për mbrojtësin e Sassuolos, Merih Demiral. 21-vjeçari turk ka bërë një fazë të dytë të shkëlqyer në “Mapei Stadium”, që nga janari...

Milani rigjen fitoren në Seria A, mund surprizën Sassuolo në transfertë...

Milani më në fund gjen fitoren pas tre ndeshjesh në Seria A. Kuqezinjtë kanë fituar në transfertën e vështirë të Sassolos në shifrat 4-1,...

Inter-Sasuolo, ja formacioni i skuadrave

Inter dhe Sassuolo kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes që fillon nw orën 12:30. Inter: Handanovic, D’Ambrosio, Murillo, Andreolli, Nagatomo, Brozovic, Gagliardini, Mario, Candreva, Perisic,...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com