E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Sarkozy

Etiketim: Sarkozy

Carla Bruni për Sarkozy: Nëse bën interesantin me një femër e...

Carla Bruni është shumë xheloze për bashkëshortin e saj, Nicolas Sarkozy. Këtë gjë e ka treguar në një intervistë të fundit në emisionin “Femmes...

Francë, shefja e FMN-së në gjyq për neglizhencë. Rrezikon 1 vit...

Shefja e Fondit Monetar Ndërkombëtar, Christine Lagarde do të përballet me një proces gjyqësor në Francë, e akuzuar për neglizhencë në lidhje me pagesën...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com