E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Sandër Lleshaj

Etiketim: Sandër Lleshaj

PD publikon fotot e pallatit të dëmtuar në Lezhë: Sjellja e...

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa publikon fotot e pallatit në Lezhë për të cilën ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj tha se “është prishje...

Viktimat nën rrënoja, Lleshaj: Hetim i thelluar, pallatet skenë krimi

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, është i caktuar nga kryeministri Edi Rama që bashkë me policinë kriminale të identifikojnë përgjegjësit, ata që janë abuzuar...

Lleshaj: Nuk do varroset përgjegjësia për cedimin e godinave

“Ajo që nuk mund të varroset kurrë është përgjegjësia për cedimin e këtyre godinave”, kështu tha Lleshaj nga Durrësi. Ministri i Brendshëm foli për...

Lleshaj “kërcënon” gazetaren: Mos të të shpall ‘non-grata’, s’e keni kapacitetin…

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe gazetarja Klodiana Lala kanë debatuar me njëri-tjetrin në lidhje me projekt-ligjin e prezantuar sot nga kryeministri Edi Rama,...

Lleshaj kërcënon “të fortët”: Do ju fusim në një situatë jo...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i ftuar në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla ka folur për paktën “Anti-KÇK”, e cila u prezantua...

Habit Sandër Lleshaj/ Ankohet në Komision: Paguhem sa roja i homologut...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj në përpjekje për të justifikuar pagat e ulta të punonjësve të Policisë në Shqipëri, ka treguar edhe rrogën e...

Shtyhen diskutimet- Sandër Lleshaj neglizhon Kuvendin, nuk shkon në mbledhje, merr...

Ka nisur me debate në Komisionin e Sigurisë mbledhja ku do të diskutohej projektbuxheti për vitin 2019, ku ishte caktuar seanca me ministrin e...

Lleshaj: Rritje të refugjatëve që përdorin Shqipërinë si vend tranzit

Ministri i Punëve të Brendshme, Sandër Lleshaj mori pjesë në Forumin Ministerial BE-Ballkani Perëndimor, ''Për Drejtësinë dhe Çështjet e Brendshme'', në të cilin u...

Oficerët e Policisë çeke patrullim gjatë sezonit turistik

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili po zhvillon një vizitë zyrtare në Republikën Çeke, ka vijuar edhe gjatë ditës së sotme takimet me...

Lleshaj nga Italia: Po, po e përdorim politikisht rastin e...

Pas përfundimit të operacionit të kthimit të Alvinit në shtëpi, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dalë në një konferencë se bashku me autoritetet...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...