E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Samuel L. Jackson

Etiketim: Samuel L. Jackson

Aktorët zbulojnë sekretin e martesës 40-vjeçare

Samuel L. Jackson dhe LaTanya Richardson do festojnë përvjetorin e tyre të 40-të të martesës vitin e ardhshëm. Dhe aktori i famshëm ia kreditoi jetëgjatësinë...

EDITORIAL

Pse Erion Veliaj paradite në Pezë e lavdëroi, kurse në darkë e sulmoi Ilir Metën?

Nga Nikoll Lesi Për të parë shkallën e demokracisë së brendshme në PS mjafton të shikojmë një ndodhi...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com