Ballina Etiketimet Samsung

Etiketim: samsung

Bien sërish fitimet e Samsung – Më 56% në T2, çipet...

Fitimet e Samsung për tremujorin e dytë të vitit me shumë gjasa kanë rënë ndjeshëm, në masën 56%. Këtë gjë e ka konfirmuar vetë...

Vendosja e Huawei në listën e zezë – Pritet të rrisë...

Samsung dhe Apple mund të përfitojnë në tregun e smartphonave nëse Shtetet e Bashkuara vendosin Huawei në listën e zezë, që ndalon firmat amerikane...

Shpikja më e re e Samsung, një televizor që rrotullohet

I fundit që i shtohet listës së televizorëve nga Samsung është “Sero”, i prezantuar para pak kohësh në Seul. “Sero” është dizenjuar për të inkurajuar...

Shfaqi probleme gjatë testimit – Samsung vonon lançimin e modelit të...

Samsung ka njoftuar se lançimi i modelit më të ri GalaxyFold nuk do të bëhet më datë 26 prill. Përmes një deklarate kompania tha...

Eventi gjigand në SHBA, Samsung rrit standardin me Galaxy S10

Adhuruesit global të teknologjisë u bënë bashkë në San Francisco të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për Samung Unpacked, mbi zhvillimet më të fundit...

Linja e plotë e produkteve të Samsung që u prezantua në...

Samsung Electronics Co. ka anoncuar të gjithë linjën e televizorëve të saj QLED 2019 në Forumin Evropian Samsung mbajtur në Qendrën e Kongresit Alfandega...

Kjo është veçoria ndryshe e Galaxy S10 nga Samsung

Ndërkohë që pajisjet e reja prezantohen zyrtarisht me 20 shkurt, foto dhe detaje të reja rrjedhin çdo ditë nga Galaxy S10 i Samsung. Ndër të...

Samsung prezanton të rejat inovative modulare Micro LED

Sot është zhvilluar Konventa më e madhe të teknologjisë, e vitit – CES 2019 – në Las Vegas. Në këtë konventë, Samsung, nnjë nga...

Samsung mbetet prodhuesi numër një i telefonave, në tremujorin e tretë...

Samsung Electronics ruajti titullin e prodhuesit të parë global të telefonave, duke marrë 19 përqind të tregut në tremujorin e tretë të vitit 2018,...

Galaxy S10 nga Samsung do të ketë një ekran gjigant dhe...

Pasi Apple prezantoi dizajnin e ri për 10 vjetorin e iPhone, thuhet se edhe Samsung po kërkon të bëjë një zhurmë të madhe me...

EDITORIAL

Kryeministri i “nul-it” dhe mazhoranca e “shul-it”

-Gjykata e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë marrë dje dy vendime që përmbysin gjithëçfarë ka bërë...

FORUM

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...

Një dramë që e dëmtoi Kosovën

Nga: Enver Robelli Para një viti Presidenti i Kosovës, i përkrahur nga kryeministri i Shqipërisë dhe që të...