E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Salianji

Etiketim: salianji

“Presioni i Rama-Braçe ndaj prokurorit e gjykatës, një grackë”, Salianji: Është...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji me anë të një postimi në “Facebook” shkruan se kryeministri Edi Rama dhe zv.kryeministri Erion Braçe kanë ushtruar...

Ish-deputeti Salianji publikon fotot e rilindasit të Devollit: I vetëm në...

Ish deputeti demokrat Ervin Salianji ka publikuar në faqen e tij në facebook foto të rilindasit të bashkisë Devoll i cili bën të gjitha...

Vendimi i Kolegjit, reagon Salianji: Dekretet i gjykon Gjykata Kushtetuese

Kolegji Zgjedhor ka rrëzuar padinë e PUK për t’u çregjistruar nga këto zgjedhje për shkak të dekretit të Presidentit të Republikës, Pas kësaj, kreu...

Përgjimet/ Salianji: Pushteti i fëlliqur i Edi Ramës drejt fundit

Ish-deputeti i PD Ervin Salianji në një dalje për mediat tha se përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane “Bild” tregojnë sesi krimi kontrollon Ramën...

Tërmeti në Korçë, Salianji: Banorët i futën në çadra, vetë hanë...

Ish-deputetë të PD ishin sot në zonën e prekur nga tërmeti në fshatin Floq të Korçës. Ervin Salianji i bëri thirrje qeverisë që të...

Salianji mesazh para protestës: Skllavëria rëndon mbi kurriz

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji fton qytetarët t’i bashkohen protestës së organizuar sot nga opozita e bashkuar.  Në një postim në “Facebook”, Salianji...

Gjyq me deputeten PS, Salianji: Firma e burrit nga 0 në...

Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji ka qenë sërish sot në gjykatë për një tjetër përballje me socialistët. Bëhet fjalë për akuzat ndaj deputetes së...

Rikthimi i vizave, Salianji: Shqipëria me Ramën po shkon pas

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji tha se lidhja e qeverisë me krimin ka futur vendin në një rrugë të pashpresë. Përmes një deklarata për...

Sondazhi i IPR, Salianji: Tregoi se opozita është shumicë, besimi është...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji në një deklaratë për mediat për RTV Ora, pak para nisjes së protestës deklaroi se sondazhi i IPR...

“Do kemi surpriza”, Salianji nga Gjykata: Proces i montuar

Ish-deputeti Ervin Salianji ka premtuar ‘surpriza’ të tjera për sa i përket çështjes së “Babales” dhe përgjimeve që me sa duket e kanë futur...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Pse më erdhi turp nga Edi Rama në Beograd?

Nga Bardhyl Mahmuti* Më 10 tetor 2019, pas takimit në Novi Sad me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama,...

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com