Ballina Etiketimet Sali Skura

Etiketim: Sali Skura

Polici i përgjimeve të Bild që vidhte votat për PS, dhunon...

Sali Skura, kryepolici i Kamzës, qe doli ne pergjimet e gjermanes “Bild”, teksa informon gjerësisht drejtorin në Ministrinë e Brendshme, Arben Keshi, mes te tjerash mbi...

Skandali/ Shefi i policisë së Kamzës që del në përgjime, kunati...

Sali Skura, shefi i Komisariatit 5 në kohën e përgjimeve të dosjes “184” të vjedhjes së votave në Dibër e në vijim, rezulton se...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com