E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Sali Berisha

Etiketim: Sali Berisha

E FUNDIT/ Reagon për herë të parë Sali Berisha për humbjen...

Rruga drejt ringritjes kalon permes bashkimit dhe jo permes perçarjes e perjashtimit! Te dashur miq, rezultati i ketyre zgjedhjeve eshte larg atij qe ne te gjithe...

VIDEO/ Berisha apel zgjedhësve: Partia siçiliste, presion për të blerë vota!...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka hedhur votën e tij sot në Tiranë në orën 9:40 minuta tek qendra e votimit në Liceun Artistik në Tiranë....

“Bandat e PS blejnë vota në Durrës!”

Ish-Kryeministri, Sali Berisha ka denocuar presioni e PS dhe blerjen e votave në qytetin e Durrësit Postimimi i Berishës në Facebook: "Bandat e PS blejne vota...

“Rama urdhëron blerjen masive të votave me paratë e drogës!”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të fortë në Facebook kundër Kryeministrit Edi Rama. Berisha shkruan se Edi Rama ka urdhëruar blerjen e...

Berisha ironizon Ramën me një FOTO: Kur ta lënë timonin vetëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar pasardhësin e tij, Edi Rama, me deklaratën e këtij të fundit për ‘makinën me një timon’. Berisha ka publikuar një...

Olsi Rama, fushatë për Tom Doshin e PSD dhe kundër Partisë...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një foto të vëllait të Kryeministrit, Edi Rama, Olsi Rama. Në foto Olsi Rama ka dalë në krah...

Dhuna në Pukë, thirrja e Berishës: Edi Rama, ndalo bandat

"Edi Rama, ndalo bandat". Incidentet e fushatës elektorale ku dita-ditës po shtohen, për ish-kryeministrin Sali Berisha, kreu i qeverisë Edi Rama, duhet të ndal bandat. Kjo...

Berisha: Kandidati i PS mbështetet nga banda famëkeqe, ja krimet e...

Ish-kryeministri Berisha akuzon në FB se një kandidat i PS-së në Berat mbështetet nga banda kriminale. Berisha akuzon pikërisht kandidatin Jorid Çela, që sipas një...

Berisha i bindur: Thirrja e Ramës për policinë tregon qartë se...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sot në lidhje me deklaratat e kryeministrit Edi Rama dje nga Kuçova për Policinë e Shtetit. Berisha shkruan se...

Kuvend/Berisha merr fjalën, Meta: Sa të jem unë mos ki merak,...

Kuvendi nisi në orën 10:50 minuta, seancën e jashtëzakonshme për ndryshimet në komisionin ad hoc të Vettingut. Një seancë që riktheu parlamentit ekzistues ku...

EDITORIAL

Rama dhe Rilindja nuk kanë takat të shkarkojnë ikonën financare të PS-së, Arben Malaj

Mazhoranca, me një nisme idiote dhe hakmarrëse, ka nisur procesin e shkarkimit të anëtarit të Këshillit Mbikqyrës...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...