E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Sali Berisha

Etiketim: Sali Berisha

Berisha akuza ndaj Dvoranit: Merr përsipër të ngrejë kurthet e shtetit

I ftuar në ''Abc News'', në një intervistë për gazetaren Mirela Milori, ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të forta sot mbi kryetarin e...

205 euro gjobë në Shqipëri, denoncimi i shoferit kosovar: Sa një...

Një shofer kosovar ka denoncuar te ish-kryeministri Sali Berisha policinë rrugore shqiptare. Shoferi thotë se është gjobitur me 205 euro vetëm pse po e ngiste...

Berisha: Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia, ka zhdukur shtetin ligjor ne Shqiperi, eshte...

Denoncimi te Berisha: Përplasje me armë në Sarandë, narkopolicia nuk ndërhyn

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një denoncim të mbërritur në adresën e postës së tij elektronike, ku një qytetar nga Saranda njofton një...

Berisha komenton Mini-shengenin: E bën Kosovën satelit të Serbisë

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se projekti i nisur nga Edi Rama dhe Aleksander Vucic ka për qëllim të izolojë edhe më shumë Kosovën, ta...

30 vjetori i rënies së murit të Berlinit! Demokracia shqiptare në...

Nga Sali Berisha Ngjarja më e madhe në historinë e lirisë në botë pas Luftës së Dytë Botërore! Të dashur miq, sot kombi mik gjerman, kombet...

“E vërteta lakuriq e implikimit të Ramës me tokat në Gjirin...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka risjellë një fjalim të tijin të mbajtur në parlament më 22 shtator të vitit 2016 ku akuzon kryeministrin Edi Rama...

“Plas pistoleta në Kamëz”, denoncimi tek Berisha: Mafia terror në mes...

"Plas pistoleta në kryqëzim të Kamzës. Jetojmë në një qytet ku mafia bën terror”. Ky është denoncimi që vjen në adresë të ish-kryeministrit Sali...

Berisha: Katastrofë! Me Edvin Mafinë investime të huaja nuk ka dhe...

Ish-kryeministri Sali Berisha e cilëson si “Katastrofë” rënien me 85 vende në renditjen e vendeve për mbrojtjen e investimeve. Përmes një reagimi në rrjetet sociale,...

Fermerët flakin perimet: Ja ku i ke Edi Rama, merri!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar me një video, sesi prodhimet bujqësore të fermerëve të Roskovecit po shkatërrohen nga kontrabanda e qeveritarëve! Vetë fermeri që ia...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...