Ballina Etiketimet Sali Berisha

Etiketim: Sali Berisha

Ish-kryeministri uron Kurban Bajramin: Krijuesi të na pranojë sakrificat tona

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe zonja e tij, Liri Berisha kanë uruar të gjithë besimtarët myslimanë për Kurban Bajramin. Në mesazhin e publikuar në faqen e...

Edvin, sot është një ditë që mund të bëheshe njeri!

Nga Sali Berisha Edvin, sot është 31-vjetori i varjes në litar më 10 gusht të vitit 1988 në sheshin qendror të qytetit të Kukësit, e...

Marrëzia më e fundit e Edvin Kristaq Mafisë!

Nga Sali Berisha “Dëmtohet rajoni në qoftë se Bashkimi Europian çel negociatat me Maqedoninë para Shqipërisë”. Kjo është deklarata skandaloze qe ka bere dje ne...

Paralajmërimi i fortë për dyshen Rama-Dako: Paratë i ndajnë bashkë, por...

Vijon të komentohet vendimi i Departamentit Amerikan të Shtetit për ti ndaluar hyrjen në SHBA ish kryebashkiakut të Durrësit dhe anëtarit të Kryesisë së...

Ish-kryeministri Berisha poston tjetër video: Narkoflota në aksion

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot në rrjet një tjetër video të një avioni të vogël në fluturim. Ai thotë se i përket “narkoflotës”,...

Berisha: Plazhi i Durrësit bosh, sezoni turistik drejt dështimit

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook një video që tregon gjendjen e plazhit të Durrësit i braktisur plotësisht nga...

“Një orë bisedë me presidentin Macron”, Berisha ka disa pyetje për...

Ish-kryeministri Sali Berisha i është drejtuar kryeministrit Edi Rama me disa pyetje, lidhur me bisedën që ky i fundit zhvilloi me Presidentin e Francës, Macron....

Berisha: Teatri, lavatriçja për të larë 200 milionë euro të dorgës

Ish-Kryeministri Sali Berisha, përmes një postimi në Facebook akuzon kryeministrin Edi Rama se po përdor projektin e Teatrit Kombëtar për të pastruar paratë e...

Një mendim për kotec apelin apo Gjykatën e Lartë të narkoshtetit!

Nga Sali Berisha Gjykata e Larte e përkohshme dhe ad hoc si kotec apel i Edvin Mafise dhe ndrikull Llagamit, kukull Mafise, është një dhunim...

Sali Berisha: Përgjigje Presidentit të Serbisë, Serbomadhisë Aleksandër Vuçiç! (III)

Nga Sali Berisha (Pjesa e tretë, e fundit) Ne krye te kesaj pergjigje, date 21 korrik 2019, theksova se akuza e zotit Vuçiç ndaj meje per...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com