E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Salah

Etiketim: salah

VIDEO/ Van Dijk feston 5 sekonda para se Salah të shënonte,...

Liverpuli vazhdon ecurinë fantastike në Premier League. Në javën e pestë të Premier League, ekipi i Jurgen Klop fitoi pastër me shifrat 3-1 në...

Përballja ndaj Barçës, merret vendimi zyrtar për Salah

Liverpuli do të presë mbrëmjen e nesërme Barcelonën për të vendosur finalisten e parë të UEFA Champions League. Në kampin e “The Reds” janë të...

Liverpooli shpartallon Huddersfield dhe ngjitet në krye të Premier League (VIDEO)

Liverpooli fiton dhe dhuron spektakël në sfidën hapëse të javës së 36-të në Premier League ndaj Huddersfield. Ekipi i drejtuar nga Jurgen Klopp ka...

Trajneri i Cardiff: Salah i jap notën 10 për simulimin

Trajneri i Cardiff, Neil Warnock u shpeh i zhgënjyer me vendimin e arbitrit për dhënien e një penalltie për Liverpoolin, pas një rrëzimi të...

Video/ Salah i mahnit të gjithë, festë e çthurur mes Shaqirit...

Mohamed Salah ishte fantastik në fitoren 2-0 që skuadra e tij, Liverpool mori ndaj Chelsea. Egjiptiani realizoi një gol spektakolar nga rreth 40 metra, duke...

Liverpooli fiton me vuajtje ndaj Southampton, rimerr përkohësisht kreun (VIDEO)

Liverpooli ka marrë një fitore dramatike 3-1 në transfertën ndaj Southampton, duke u ngjitur përkohësisht në krye të renditjes së kampionatit. Ndeshja nisi në...

Salah i pandalshëm, shkëputet nga sulmuesit e tjerë

Premier League vazhdon të kryesohet nga Liverpool edhe pas ndeshjeve të kësaj jave. Manchester City e ndjek me 4 pikë më pak. Por përveç tabelës...

Salah thyen një rekord me fanellën e Liverpoolit

Mohamed Salah është padyshim një nga lojtarët më të mirë të Liverpoolit pasi në dy sezonet e fundit po shkëlqen me paraqitjet e tij. Goli...

Pranë largimit nga Liverpooli, Salah dëshiron të transferohet tek kjo skuadër!

Mohamed Salah po kërkon largimin nga Liverpooli pasi dëshiron të provojë një aventurë të re në Spanjë. “Ylli” egjiptian me shumë mundësi do t’i bashkohet...

Salah nuk është normal, thyen ligjet e fizikës me golin e...

Mohamed Salah është rikthyer pas një periudhe shterpësie dhe këtë e ka bërë në mënyrën më spektakolare të mundshme. "Ylli" i Liverpoolit realizoi një eurogol në...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com