E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Sabri Fejzullahu

Etiketim: Sabri Fejzullahu

Sabri Fejzullahu prezanton vilën e tij luksoze në Brezovicë

Sabri Fejzullahu vazhdon të jetë njëri prej artistëve më të dashur shqiptarë, pavarësisht se i takon gjeneratës së vjetër të estradës. Ai po ashtu është...

Çfarë mendon sot Sabri Fejzullahu për Flori Mumajesin, sqaron një herë...

Pak kohë më parë këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu, bëri një deklaratë të fuqishme në lidhje me blerjet e klikimeve në...

Flori Mumajesi debat me Sabri Fejzullahun për klikimet

Një debat në distancë për klikimet ka nisur mes Flori Mumajesit dhe Sabri Fejzullahut. I ftuar në emisionin “Gjesi”, Sabriu foli për blerjen e...

Artistët solidarizohen me Sabri Fejzullahun: Ku do këndojë Flori nuk do...

Sabri Fejzullahu dhe Flori Mumajesi ishin në qendër të vëmendjes së mediave ditën e djeshme, pas një “konflikti” virtual. E gjitha nisi kur Fejzullahu gjatë...

Fejzullahu e akuzoi për blerje klikimesh, Flori: S’ti mora ty lekët

Kantautori i njohur Flori Mumajesi ka reaguar pas deklaratës së këngëtarit nga Kosova Sabri Fejzullahu, i cili akuzoi Florin për blerje klikimesh, teksa ishte...

Sabri Fejzullahu takohet me nënën e Rita Orës në Londër

Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu po qëndron në Britaninë e Madhe me familjen e tij. Sabriu përpos qëndrimit dhe pushimit në Londër, në rrjetet social...

Sabri Fejzullahu ka një peng të madh dhe ka lidhje me...

Të gjithë kemi dëgjuar sikur vetëm një këngë të Sabri Fejzullahu, i cili mbetet i pakonkurrueshëm në muzikën dhe zërin e tij. Këngëtari nga...

Sabri Fejzullahu: E kam peng në zemër të kem pasaportë shqiptare,...

Një ndër këngëtarët ikonik të skenës shqiptare,Sabri Fejzullahu, ka rrëfyer në emisionin “Lart e poshtë” ku ishte i ftuar se ka një peng shumë...

Kënga e re e Sabri Fejzullahut do të pushtojë dasmat shqiptare

Këngëtari Sabri Fejzullahu është këngëtari më i dashur për publikun shqiptarë çdo këngë e tij kthehet në hit. Ai ka vite që i këndon dashurisë...

Kënga e re e Sabri Fejzullahut që pritet të pushtojë dasmat...

Këngëtari i njohur i muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu ka publikuar projektin më të ri muzikor “Urime shpirti jem”. Ai ka shumë vite që është në...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...