E martë, Qershor 25, 2019
Ballina Etiketimet Rusi 2018

Etiketim: Rusi 2018

Botërori, nis me një lajm të keq për Shqipërinë dhe Kosovën

Për Kosovën, pjesëmarrja e saj në kualifikimet e Botërorit "Rusi 2018", është një ëndërr tashmë realitet. Lajmi që FIFA ka dhënë, është se shumica e ndeshjeve të Shqipërisë...

Kosova në “Loro Boriçi”, tërbon serbët!

Dje në inagurimin e stadiumit Loro Borici, Kryeminsitri rama vec të tjerash bëri me dije se përfaqësuesja e Kosovës ndeshjet si vendëse, në kualifikimet...

Messi do largohet nga Barcelona, ky është klubi i ri!

Pas përfundimit të Botërorit ‘Rusi 2018’ e ardhmja e Leo Messit pritet të jetë një tjetër klub. Skuadra argjentinase, Newell Old Boys, aty ku...

EDITORIAL

Ylli Manjani: Mos i hapni rrugë Edi Ramës

Nga Ylli Manjani Të gjithë ata që sot thonë se Edi Rama është i çmendur dhe se nuk...

FORUM

Adi Krasta: 30 qershori, jepini Ramës një ‘Fitore si të Pirros’

Nga Adi Krasta - Në Turqi, presidenti po humb për herë të dytë Bashkinë e Stambollit. Në Shtetet...

“Kolegji tregoi sot se Reforma në Drejtësi është mashtrim. Rama do të ketë fundin e një diktatori”

Për analistin Fatos Lubonja, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor tregoi edhe njëherë kapjen që Rama i...