E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Rudina hajdari

Etiketim: rudina hajdari

Rudina Hajdari: Figura e Azemit, frymëzimi më i madh i besimit...

Deputetja Rudina Hajdari ka përkujtuar sot përvjetorin e vdekjes së babait të saj Azem Hajdari. Në një postim në Facebook, ajo shkruan se 21...

Homazhet për Azemin bëjnë bashkë Bashën dhe Rudinën (FOTO)

Këtë të enjte është përkujtuar 21 vjetori i vrasjes së Heroit të Demokracisë, Azem Hajdari. Ditën e homazheve e nisi Presidenti i Republikës, Ilir...

“Donte të përçante të gjithë Shqipërinë”, Rudina Hajdari justifikon deklaratën e...

Deputetja dhe njëherësh drejtuesja e vetëshpallur e opozitës së re Rudina Hajdari, e ka nisur sesion të ri parlamentar me një fjalim, ku nuk kanë...

Rudina Hajdari në SHBA, foto me djalin e Presidentit Donald Trump

Deputetja shqiptare, Rudina Hajdari, ka fituar zemrën dhe respektin e ekipit dhe familjes së Presidentit të SHBA, Donald Trump. Pas takimeve të suksesshme në New...

Gazetari i njohur, Rudinës: Nuk ka Parti e Lidër të të...

Nga Adriatik Dosti Rudinës...gocës së Fatmirës ... Pasi lexova një ''shpërthim emocional'' tëndin në rrjetet sociale moj goca e Fatmirës ..ku sulmoje vizitën e Presidentit Meta...

Gjata sulmon ashpër Rudina Hajdarin: Duhet ta meritosh mbiemrin tënd!

Ende ka filluar të flasë Rudina Hajdari në panelin e emisionit Open është përplasur me sekretarin ligjor të Partisë Demokratike, Çlirim Gjata. Deputetja e...

Turpi je ti Rudinë, jo presidenti!

Nga Ilir Levonja*  Unë nuk do ndalem shumë tek Ilir Meta se e kam folur shpesh për personin, politikanin, presidentin etj. Megjithatë sot e humbi...

Tedi Blushi tallet me Rudina Hajdarin: Po shpërdoron me mbiemrin, derisa...

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi, përmes rrjeteve sociale shpreh zhgënjimin e tij, që Rudina Hajdari nuk po e respekton "heshtjen zgjedhore" të partisë së...

Rudina Hajdari me zë të dridhur ka mesazh për opozitën

Deputetja Rudina Hajdari, nga Kryesia e Kuvendit ka reaguar dy ditë para zgjedhjeve lokale, duke mbështetur këtë proces dhe duke thënë se opozita duhet...

Hajdari thirrje Ramës: Thirri mendjes, s’na duhen më viktima

Deputetja Rudina Hajdari u shpreh se Shqipëria po përjeton një situatë të jashtëzakonshme, ndërsa hodhi akuza për të gjitha partitë politike duke i etiketuar...

EDITORIAL

Tërmet, panik dhe kaos dje në Shqipëri. Lëkundjet vazhdojnë Durrës-Tiranë

-Ky ishte tërmeti më i fortë që prej 15 prillit të vitit 1979. Shqipëria ndodhet në një...

FORUM

Gazeta prestigjioze franceze/ Ja tërmetet që kanë shkatërruar Tepelenën (1921), Vlorën (1930) dhe Korçën (1931)

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 22 Shtator 2019 Gazeta prestigjioze franceze “Excelsior” ka botuar disa shkrime në lidhje...

Urgjentisht…

Nga Kastriot Islami Tërmeti i djeshëm dhe të gjithë ato që kanë pasuar atë dje, mbrëmë, natën dhe...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com