E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Rruga që rrezikon

Etiketim: Rruga që rrezikon

Rruga që rrezikon nxënësit

Një rrugë e rikonstrukturuar në Klos është kthyer në problem për banorët. Sipas tyre, makinat tashmë ecin me shpejtësi në një zona të banuar,...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...

Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen BASHKURTI Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...