E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Rruga kombit

Etiketim: rruga kombit

Fluks që në orën 4 të mëngjesit në ”Rrugën e Kombit”

Një fluks i madh makinash ka vërshuar mëngjesin e së shtunës në Rrugën e Kombit. Bëhet fjalë për pushues nga Kosova që po i...

”Rruga e Kombit” ”mbulohet” nga mjegulla, Policia: Bëni kujdes

Mëngjeset në Kukës po shoqërohen prej ditësh me mjegull të dendur, fenomen ky i zakonshëm në periudha të tilla. Prania e mjegullës shihet edhe...

Rruga e Kombit, Rama: Kompania do të përgjigjet me shërbim perfekt

Kreu i qeverisë, Edi Rama së bashku me ministrin e Infrastrukturës, Damian Gjiknuri, kanë zhvilluar një inspektim në Rrugën e Kombit. Rama u shpreh...

Skema lehtësuese për taksën në ”Rrugën e Kombit”, ja sa do...

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri, bashkë me Ministrin e Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj, i prezantuan qarkut të Kukësit paketën e negociuar...

Rruga e Kombit, bllokohet kalimi mbi urën e Drinit të Zi

Është bllokuar mëngjesin e kësaj të mërkure, aksi rrugor mbi urën e Drinit të Zi, që lidh Rrugën e Kombit, për shkak të transportimit...

”Rruga e Kombit”/Përmbyset kamioni, vdes shoferi (FOTO)

Një person ka humbur jetën nga një aksident në “Rrugën e Kombit” mëngjesin e sotëm. Viktima është drejtuesi i një kamioni, i cili ka humbur...

Tre makina përplasen në ”Rrugën e Kombit”. Ka të lënduar

Tre makina janë përfshirë në një aksident rrugor të ndodhur në Rrugën e Kombit këtë të shtunë, në afërsi të Fanit. Nga pamjet në...

”Rruga Kombit”, Albin Kurti: Tarifa, projekt i tepërt

Albin Kurti, i është bashkuar debatit për ''Rrugën e Kombit'' dhe tarifën që duhet të pguajnë qytetarët për të. Kreu i Lëvizjes Vetvendosje, e ka...

Si e paguan shqiptarët ”Rrugën e Kombit”

Kryeministri Edi Rama u përpoq të mbrojë vendimin e tij (dhe të paraardhësit të tij) për të dhënë me koncesion rrugën më të shtrenjtë...

Protesta te ”Rruga Kombit”, Shehu: 120 banorë u plagosën

Protesta e 31 marsit në ''Rrugën e Kombit'', la të plagosur 120 qytetarë. Shifër kjo e dhënë nga kryebashkiaku i Kukësit, Bashkim Shehu. I...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com