E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Rruga e kombit

Etiketim: Rruga e kombit

VIDEO/ Berisha: Ja pse nuk e vendosa taksën në Rrugën e...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka rrëfyer para Kuvendit se pse ai nuk e vendosi taksën në Rrugën e Kombit, duke nisur që nga fillimi, që...

Rama: Taksë dhe për banorët rreth Rrugës së Kombit, njësoj si...

Kryeministri Edi Rama ka theksuar në Kuvend se banorët e zonave ku kalon Rruga e Kombit nuk do të përjashtohen nga taksa e rrugës. ...

Pagesa për Rrugën e Kombit, Rama: Fajin e ka Berisha, ideja...

Në valën e akuzave dhe reagimeve për taksën e Rrugës së Kombit, vjen përgjigja e kryeministrit Edi Rama. Nga foltorja e Kuvendit Rama tha...

Gjiknuri: Rruga e Kombit akoma e papërfunduar, duhen dhe 300 milionë...

Duke iu përgjigjur akuzave të opozitës lidhur me implementimin e pagesës për qarkullimin në Rrugën e Kombit, ministri i Infrastrukturës dhe Transporteve, Damian Gjiknuri...

Taksa e “Rrugës së Kombit”, Haradinaj: E tepruar, Rama të mbarojë...

Taksa e vendosur në ''Rrugën e Kombit'', për kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj “është e tepruar”. Ai u tregua mjaft i përmbajtur në komentet...

Marrëveshja e MB/ Njësi e veçantë policie në rrugën Milot-Morinë

Rruga e Kombit prej Milotit deri në Morinë do të monitorohet nga një njësi e posaçme e Policisë Rrugore e përbërë nga 27 efektivë...

Vasili-qytetarëve: Refuzoni të paguani taksën për Rrugën e Kombit, le ta...

Kryetari i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili i bën thirrje shqiptarëve që të refuzojnë pagesën e vendosur nga qeveria oër...

Rruga e Kombit me pagesë, Berisha: Nga sot filloi taksa “Edvin”,...

Ish-kryeminstri Sali Berisha ka reaguar pas lajmit për kalimin e rrugës së Kombit me pagesë. “Sot filloi taksa “Edvin”, 5 deri e 10 euro...

Nga sot çdo automjet që kalon në “Rrugën e Kombit” duhet...

Nga sot, 25 mars, çdo automjet që do të kalojë në Rrugën e Kombit të bëjë pagesën nga 5 deri në 10 euro vajtje-ardhje. Paralajmërimet...

FOTO/ Shembet mali në Rrugën e Kombit, shkatërrohet një biznes

Reshjet e shumta kanë sjellë shembjen e një shpati mali në Rrugën e Kombit. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Repsit. Shembja e dherave ka...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com