Ballina Etiketimet Rruga e kombit

Etiketim: Rruga e kombit

Berisha i përgjigjet Ramës ndaj akuzave për rrugën e kombit: Sjell...

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar ndaj deklaratës së bërë nga kryeministri Edi Rama për Rrugën e Kombit, i cili tha se kjo rrugë ku...

Fjalimi i plotë/ Mesazhet e Edi Ramës për shqiptarët

Pas tensioneve dhe dhunës në Rrugën e Kombit, Edi Rama doli sot në mbrëmje në një deklaratë urgjente për mediat për të sqaruar qëndrimin...

Protesta në Rrugën e Kombit/ Berisha: Mbështetje të plotë për revoltën

Ish-Kryeministri Sali Berisha shprehu mbështetjen e plotë për protestën e qytetarëve në Rrugën e Kombit. Berisha i kërkoi Kryeministrit Edi Rama të ndërpresë dhunën...

Bilanci paraprak i protestës, policë e qytetarë të plagosur

Ndërkohë që protesta thuajse ka përfunduar tërësisht në zonën ku ishte vendosur sporteli i vjeljes së taksës për kalimin në Rrugën e Kombit, kanë...

Protestë në Rrugën e Kombit. Rama: Barbarët do arrestohen. Kryemadhi: Fundi...

Rruga e Kombit sot në tym e flakë. Përplasje, dhunë, zjarr dhe destabilitet nga përballja protestues-polici. Situata në Rrugën e Kombit ka dalë jashtë kontrollit....

Ngrin kalimi në Rrugën e Kombit, radhë kilometrike

Protesta mbi aplikimin e taksës prej 5 eurosh për kalim në Rrugën e Kombit, ka shkaktuar edhe radhë të gjata në këtë aks. Shumë shtetas...

VIDEO/ Protestë kundër taksës në Rrugën e Kombit, i vihet zjarri...

Mijëra qytetarë të Kukësit, Hasit, Tropojës...

“Luftë” në Rrugën e Kombit

Protestuesit kundër taksës së Rrugës së Kombit kanë thyer kordonin e policisë dhe kanë vendosur që të shkatërrojnë të gjithë infrastrukturën e ndërtuar për...

FOTOLAJM/Protesta e dhunshme në Rrugën e Kombit

Protestuesit që kundërshrojnë vendosjen e taksës për kalimin në Rrugën e Kombit janë përplasur me policinë. Tensionet kanë nisur në momentin që protestuesit kanë...

Protesta për taksën. Dajak dhe dhunë në Rrugën e Kombit (VIDEO/FOTO)

Një protestë masive është zhvilluar sot nga banorët e Kukësit kundër vendosjes së taksës për kalimin e mjeteve në Rrugën e Kombit. Mijëra qytetarë...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Andi Bushati: Katër gënjeshtra rilindase kundër Makronit

Nga ANDI BUSHATI Propaganda e rilindjes, e cila një vit më parë u rek të na mbushte mendjen...

Shengeni Serbo-centrik ose Ballkani midis Euro-Atlantizmit dhe Euro-Azisë

Prof. Lisen Bashkurti- Schengeni Ballkanik, i firmosur pak ditë më parë nga Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com