E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Rruga e kombit

Etiketim: Rruga e kombit

Bie intensiteti i reshjeve të borës, Rruga e Kombit e kalueshme...

Intensiteti i reshjeve te dëborës në Qarkun e Lezhës gjatë natës së kaluar ka qenë më i ulët duke sjellë një përmirësim të situatës. Kështu,...

Rruga e Kombit e kalueshme

Në Qarkun e Lezhës situata vijon të jetë problematike në disa zona. Në Mirditë është ndërprerë mësimi në të gjitha shkollat, ndërsa Rruga e...

Bora ka “mbërthyer” vendin, por Rruga e Kombit mund të kalohet...

Në mbarë territorin e Shqipërisë reshjet e borës kanë krijuar vështirësi në qarkullimin e mjeteve, ku situata paraqitet më e rënduar në Korçë, Gjirokastër...

-2.5 gradë/ Kujdes kur ecni në Rrugën e Kombit

Dita e sotme ka gdhirë me temperatura që në shumë zona të vendit kane rënë nën zero. Nga njoftimet e fundit mësohet se në zonën...

Dalin pamjet e aksidentit të rëndë në Rrugën e Kombit. Ka...

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Rrugën e Kombit. Burime nga policia thanë se dy makina janë përplasur ‘kokë më kokë’. Dyshimet...

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, ka...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Rrugën e Kombit. Një makinë mësohet se është përplasur me trafikndarëset, pranë Rrëshenit. Dëshmitarët kanë...

Rruga e Kombit, ministri Gjiknuri: Asnjë problem në sportele

Një ditë pas rinisjes së pagesës në Rrugën e Kombit, ministri i Transporteve, Damian Gjiknuri u shpreh  se çdo gjë po shkon normalisht dhe...

Pas Shqipërisë, “Rruga e Kombit” së shpejti me pagesë edhe në...

Pas vendosjes se taksës për qarkullim në “Rrugën e Kombit” nga Qeveria e Shqipërisë edhe Qeveria e Kosovës po përgatitet që qarkullimi në autostrada...

Fonde shtesë për Rrugën e Kombit – ARRSH lidh kontratën për...

Autostrada Milot-Morinë do të marrë rreth 249 mln lekë të tjera nga buxheti i shtetit për punime që nuk janë parashikuar në kontratën koncesionare...

Basha kërkoi ta kundërshtojnë, Këshilli Bashkiak Kukës: Tarifa e Rrugës së...

E ndërsa kryetari i PD, Lulzim Basha nga Durrësi sot bëri thirrje që banorët e Kukësit të ngrihen për të bllokuar vendosjen e tarifës për rrugën...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com