Ballina Etiketimet Rruga e kombit

Etiketim: Rruga e kombit

Përplasen dy makina në rrugën e Kombit (Video)

Një aksident ka ndodhur në dalje të Milotit, në hyrje të rrugës së Kombit. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Ka qenë një ‘Benz’ me...

Aksident në Rrugën e Kombit, kamioni me bidona uji përfundon i...

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Rrugën e Kombit. Siç shihet dhe në videon e dërguar nga një qytetar në redaksinë e JOQ...

LAJM I FUNDIT/ Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën e...

Një vajzë e mitur ka humbur jetën në një aksident në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Griq. Mësohet se...

Rruga e Kombit bëhet me elementët e sigurisë

Për pak ditë pritet të përfundojë puna për vendosjen e të gjithë sinjalistikës rrugore në segmentin Kukës-Morinë. Ndërhyrja është bërë në kryqëzime dhe hyrje-daljet...

Mbeti në “Rrugën e Kombit”, polici ndihmon familjen kosovare

Punonjësi i qarkullimit rrugor në “Rrugën e Kombit”, komisari Gjin Bushgjokaj ka bërë një gjest për t’u përshëndetur. Ai i ka ndihmuar një familje...

Basha flet nga Kukësi: Në javën e parë në pushtet heqim...

Kryedemokrati Lulzim Basha nga Kukësi premtoi se në javën e parë në pushtet qeveria e tij do të heqë traun te Rruga e Kombit. Kryedemokrati...

Hiqet taksa e “Rrugës së Kombit”, ja cilat kategori përfitojnë

Koncesionari i ‘Rrugës së Kombit’ ka bërë me dije se është hequr taksa e rrugës  për të gjithë personat invalidë të cilët e kanë...

Do udhëtoni në Rrugën e Kombit, çfarë ju këshillohet

Reshjet e dëborës kanë filluar gjatë natës në disa qarqe të vendit. Për gjithë drejtuesit e mjeteve që do kalojnë në Rrugën e Kombit...

Moti i keq; AHC masa shtesë dhe numër jeshil për udhëtarët...

Parashikimet e motit në vend flasin për mundësinë e rreshjeve të dëborës në veri të Shqipërisë. Lidhur me këtë situatë, kompania koncensionare Albanian Highëay...

Protesta në Bulqizë e Milot, bllokohet Rruga e Kombit

Dy protesta janë duke u zhvilluar njëkohësisht në Milot dhe në Bulqizë, ku minatorët kërkojnë të drejtat e tyre. Ndërkohë në Milot është bllokuar nga...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com