Ballina Etiketimet Rrudha

Etiketim: rrudha

3 ushtrime çudibërëse kundër rrudhave (FOTO)

Duhet të dini se ushtrimet që mundësojnë masazhimin e lëkurës së fytyrës dhe shmangien e varjes së saj, kanë të njëjtin efekt ashtu si...

Ushqimet për të mos pasur rrudha

Ka shumë kremra antiplakje që premtojnë t’ju japin lëkurë të re, por që kushtojnë shumë. Një nutricioniste angleze ka zbuluar se çfarë duhet të...

9 arsyet se pse duhet të bëni seks

Shkenca ka zbuluar 9 arsyet se pse seksi është i mirë për shëndetin tuaj. Sipas gjinekologut amerikan me rezidencë në Kaliforni, Dr. Sherry Ross,...

“I mbushur me shenja dhe rrudha”

Femrat besojnë se me dietën e duhur dhe pak palestër trupi do të qëndrojë gjithnjë në formë. Por një nënë australiane dhe blogere, Mel...

Ja çfarë ndodh me organizmin tonë nëse nuk pimë mjaft ujë

Ekspertët sugjerojnë se duhet t’i pimë rreth dy litra ujë në ditë. Nëse zakonisht nuk pini aq ujë, atëherë mund të pyesni nëse ia...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com