E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Rrokaj

Etiketim: rrokaj

LSI, Rrokaj: Jo improvizime e fasada në arsim. Mbi 120 shkolla...

Në prag të nisjes së vitit të ri shkollor dhe akademik 2018-2019, Lëvizja Socialiste për Integrim i bën thirrje qeverisë dhe përkatësisht Ministrisë së...

Rrokaj: LSI duhet të ketë qëllim të jetë forcë e parë...

Një prej tre kandidatëve për kryetar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, profesori i njohur Shezai Rrokaj, i ftuar në studion e lajmeve të Ora...

“Mes Metës dhe Rrokajt do ketë një përballje publike”

Mes Ilir Metës dhe Shezai Rrokajt do të ketë një përballje publike. Lajmin e konfirmon deputeja e LSI-së Silva Caka gjatë një interviste për...

EDITORIAL

Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!

Seanca e fundit e Parlamentit ka shërbyer për të mbyllur qokat e fundit të qeverisë për këtë...

FORUM

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...

BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy herë të zgjedhjeve në Maqedoni. Po në Shqipëri

Nga Petrit Vasili - BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy here te zgjedhjeve ne 2016 ne Maqedoni...